Příspěvky uživatele - 156.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gardenia, 11.12.2011
Prosím o radu, nikde jsem nenašel na netu, jestli je gardenie jedovatá. Máme doma kočku. Díky za reakce. Pavel
Nektarinka Maria Aurelia, 29.8.2009
Dle včerejší informace v zahradnictví budou prodávat nektarinky na podzim. Na jaře prodávají stomky které se neprodají na podzim. Zasadím na podzim a pokud se neujme je možno ještě na jaře nasadit znovu.
Nektarinka Maria Aurelia, 28.8.2009
Vývin padlího ve velkém na nektarině byl patrně důsledek nadměrné kadeřavosti. Pokud jsem nevychytal preventivní postřiky proti kadeřavosti došlo ve větší míře k poškození a opadu listů, následovalo přihnojení dusíkem pro obnovu listové plochy, a... celý příspěvek >
Nektarinka Maria Aurelia, 28.8.2009 Obsahuje fotku
Oproti Vám jsem jen laik - konzument. Neočkuji, neroubuji, co koupím to nasadím, a pokud to vyjde tak sklízím. Postupně jak to jde po sobě Favorita Morettini, Teliesa, Redhaven, Fairhaven a poslední (patrně taky nějaký haven) u které nevím jak se... celý příspěvek >
Nektarinka Maria Aurelia, 27.8.2009
Fotečky by nebyly?
Jaká nemoc mé broskvoně?, 26.8.2009
Postříkejte hnojivem na list (na révu). Vy ji máte v květináči?
Melounoviště 2009, 26.8.2009 Obsahuje fotku
Tak co, už papáte??? Já jsem dnes utrhl další a půlka už je snězená. Byl ještě sladší než ten předešlý, váha 6,5 kg, "proleženina" do žluta, stopka nezaschlá. Nevím co to mám za odrůdu, slupka zůstává stále dosti silná, ale sladký je až k ní.
Melounoviště 2009, 23.8.2009
Ležel na betonovém chodníku. Před dvěma dny jsem si ničeho ještě nevšiml. Dnes jsem zkusil zda není měkký a on byl odspodu "shnilý?". Díky za radu, jakmile přestane pršet půjdu je pro sichr podložit.
Grilovaci kamen, 22.8.2009
Já si nechal uřezat u kameníka žulovou desku na míru a mám ji bez rámečku. Byla mi doporučena tloušťka 3 cm a funguje bezvadně. Uvažoval jsem ještě o drážce po obvodu na odvod mastnoty, ale z důvodu nesnadného čistění jsem od ní upustil.
Melounoviště 2009, 22.8.2009 Obsahuje fotku
Tak jsem dnes sklidil první skutečně zralý meloun. Vypadá to, že melouny již přestaly růst a dozrávají.
Melounoviště 2009, 18.8.2009
Všechny rostliny jsem sázel ve stejnou dobu. Hlavní příčinou dle mne bude nestálost počasí. Horka střídající se s dešti, kroupy. Možná rostliny nestihly nasadit dostatek listů aby černou textilii zastínily, taky na ní není téměř žádný plod.
Melounoviště 2009, 17.8.2009 Obsahuje fotku
Všiml jsem si jednoho rozdílu mezi melouny zasazenými na černé geotextilii a melouny zasazenými jen na "hlíně". Rostliny bez geotextilie vypadají zdravěji a bez plísně. Rostliny na geotextilii jsou zelené a svěží víceméně jen mimo textilii, ostatní... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 14.8.2009 Obsahuje fotku
Na snímcích je "aktuální" stav mých pěstěnců. Ze čtyř sazenic roubovaných melounů je k světu asi 9 melounů (největší má již 25 cm v průměru, váhu odhaduji tak na 7 kg), a zhruba 6 malých do velikosti tenisáku. Později vyrašené dohánějí ve velikosti... celý příspěvek >
Ostružiny - choroba či škůdce?, 9.8.2009 Obsahuje fotku
Problém se rzí nastal u mne též (viz foto). Dokážete někdo poradit co je za nemoc na listu vedle? Toto se mi objevilo jen na listech nových výhonů, v nejvyšší části keře (cca 2m). Děkuji. Mám dva keře a oba rodí o "dušu". ;-)
Melounoviště 2009, 9.8.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, tak já jsem dnes jeden rozkrojil (4 kg) a výsledek vidíte na fotkách. Byl ze spodu děravý ale rány zacelené (tipuji to na slimáky). Zralý ještě moc nebyl, ale sladký tak že se dal částečně konzumovat!!! Příznaky zralosti: zaschlá stopka -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika