Příspěvky uživatele - 49.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tchor, kuna, jezevec?, 15.4.2019
Psík mývalovitý je vetřelec z východu. Z Ameriky pochází mýval. Josef.
Co je to za rostlinu podobnou marihuaně?, 25.6.2018
Zajímavé. A rovnou přiznávám, že (zase) nevím. A jsem taky zvědav :-) Josef. (nepřihlášený)
Světlušky 2018, 12.6.2018
No výborně! I u nás se to včera zase trochu zlepšilo. Večer bylo zataženo a dost temno, že to prvního světlušáka zmátlo už ve 21.53, v dáli na jihu se blýskalo: dnes jsem zjistil, že tu šla pěkná lina. Kolem 22. hodiny pak začalo lehce... celý příspěvek >
Podivne prirustky na thuji, 4.6.2018
Ivane, může se to zdát hovadsky zvláštne, ale je to přirozené. Cizí větvička tam opravdu není strčena. Josef. (nepřhlášený)
Jak se jmenuje oranžová rostlina na obrázku?, 21.5.2018
Konvalinko, Vy jste na to kápla! Kuklík mne vůbec nenapadl, ale bude to on. Říkal jsem si, že je to divné kombinovat takhle vytrvalý kakost a letničku (mnou zmíněná krásenka žlutá), ale proti gustu, žádný dišputát. :-¨´) Josef.... celý příspěvek >
Malý hnědý motýlek, 2.5.2018
Prosím o tipy - bez fotky a přesného popisu: Při sekání trávy jsem na pampeliškách voděl doslova miniaturního hnědého motýlka, "klasického" tvaru denních motýlů (babočkovití, modrásci apod.). Jeho velikost byla ale doslova miniaturní: odhaduji,... celý příspěvek >
Korene vs. stavby, 13.2.2018
Zase dokonalé! (Nepřihlášený) Josef.
Rajčata 2017, 17.2.2017
Teď budete mít rajčohrad :-) Josef.
Brslen - listy červenají a opadávají, 14.11.2016
... ale pouze u některých odrůd, tuším, že to dělá např. Coloratus. Emedrald Gold, Em.Gaiety apod. nikoli. Josef.
Vypěstovali jste zralé plody banánovníků pěstovaného ze semene?, 22.9.2016
Pěkné! A pak že nejsme banánová republika?! Josef.
Zelená voda v bazénu, 2.8.2016
Ale děti budou pěkně vybělené Josef.
Roubování difenbachie, 8.7.2016
Spíš mám dotaz: proč ji chcete roubovat? Josef.
Zamořená skalka, 30.6.2016
Jó, koho jsem si naložil, toho vezu... :-))) Josef.
Neznámé trvalky, 30.6.2016
1. ano (podeńka Andersonova či nějaký kříženec...) 2. ano (hedvábná čili syrská, resp. vatočník) 3. ano, patří do čeledi růžovitých (stačí? :-))) Josef. . . . (No dobrá, trojku doplním: tužebník obecný).
Co to je?, 30.6.2016
Ano, určitě je to ježatka (kuří noha). Chcete-li vědět ještě mnohem víc, než stručně napsal ivan, vyhledejte si několik vláken diskuse, které se její likvidace týkají. Josef.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika