Příspěvky uživatele - 218.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za hmyz?, 16.5.2010
A není to svinka (i když jsem si to dlouho sama mysela), ale Stínka obecná. A přiznávám se, že otázka a odpověď pana Vysloužila mě rozjasnila dnešní ráno!! Jovana
Jak se dřív dělala jezírka bez folie?, 5.5.2010
Díky za ten odkaz!   Mnoho užitečného je tam napsáno. Na naší zahradě je asi 0,5 m jílopísek a pod ním šedý slínovec (Tak to nazýval hydrogeolog)  Také mám neuvěřitelné zásoby opuky kterou bych chtěla dát na dno a stěny. Stálý přítok... celý příspěvek >
Jak se dřív dělala jezírka bez folie?, 4.5.2010
Zdravím, mám podobný  "problém".Už dlouho přemýšlím, jak se to dělalo dříve. Chtěla bych trochu větší jezírko než na komáry. Mám jílové podloží a láká mě představa vykopat díru a napustit vodou... Už vidím co se tady snese na... celý příspěvek >
Betonova koryta z poradu, 7.7.2009
Koupila jsem si před časem knížku, ve které se popisovaly podobné věci, jen s tím rozdílem, že se používaly dvě nádoby- větší a menší. Vložily se do sebe a mezi ně se nalije beton do kterého se můžou přidat piliny, nebo kamínky, nebo barvivo, to aby... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika