Příspěvky uživatele - 8.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování švestky i přes zimu?, 28.9.2011
Dobrý den, Podle mě je možné švestku udržet po určitý čas v zeleném stavu přes zimu i když je to nepřirozené, ale po čase by nejspíš začala chřadnout a přestala by růst. Rostliny našeho pásma mají v sobě něco jako biologické hodiny a navíc... celý příspěvek >
Špatné listy ovocných stromů, 9.9.2011
Na tom černém rybízu je rez sloupečková (vejmutovková). Doporučuji postříkat baycorem 25 wp. Na té třešni je černá skvrnitost podobná té co se vyskytuje na růžích. Myslím, že ji lze také stříkat baycorem 25 wp. Na těch ostatních neví co je, ale... celý příspěvek >
Pepino Gold - jak vám pokračuje?, 3.9.2011
Pepino musíte stále zalévat a také hnojit. Já hnojím kravským hnojem. Pokud to nepomůže, tak přesadit do většího květináče. U mě to vždy zabere. Myslím, že je to u této rostliny přirozené, jelikož pochází z tropů, ale nesmí toho být moc. Přeji, ať... celý příspěvek >
Brzké dozrávání jeřabin, 4.8.2011
Nedozrávají letos jeřabiny nezvykle brzy? Zde na vysočině už jsou úplně červené, mám ale za to, že normálně bývají zralé koncem září. Mám pravdu nebo se pletu? Pokud mám pravdu, čím to, že jsou letos tak brzy?
Nestejnoměrné dozrávání rajčat, 23.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den,  již druhým rokem mně nestejnoměrně dozrávají plody některých rajčat - viz. foto. Na vrcholu rajčete je čepička, která dozrává později. Chtěla bych se zeptat, čím by to mohlo být způsobeno a poprosit o radu, jestli nevíte jak by se... celý příspěvek >
Chování palíren při destilaci, 27.3.2011
Vážený pane i jednokotlové pálenice topí dřevem.Cena 220 kč za 1l.100 procen. lihu je přijatelná.Pálenice v okolí Vel. Meziříčí takto pálí se slušnými výsledky.Jednokotlová technologije je vyskoušená 40-50 let v zahraničí. Prosím o nezaujaté... celý příspěvek >
Pěstování rajčat a zelí v bytě, 4.3.2011
Půjdou rajčata pěstovat v bytě, když s rostlinou občas zatřesu, aby se opylila? A za jak dlouho mi vyrostou zralé plody? A pekingské zelí půjde?
Chování palíren při destilaci, 24.11.2010
vždy je to o lidech, doporučuji se zůčastnit pálení a kontrolovat průběh.když nebudete spokojen pojedete příště jinam jiří
Vajíčka bez skořápky, 8.11.2010
Děkuji Vám všem za rady. Plastin dávám do brambor a ještě vitamíny a nerostné látky v prášku pro slepice. Do vody jim dávám taky vitamíny a nerostné látky kapalné. Na zemi mají rozdrcené skořápky.Písek taky mají. Denně jim dávám brambory se šrotem-... celý příspěvek >
Zas a zase mech v trávníku, 28.3.2010
Zdravím   jak silnou koncentraci skalice zelené použiváte na ten mech?? mám 12 l postřikovač tak kolik tý skalice tam mám dát?    děkuji
Pavučinky na okurkách, 26.7.2009
Děkuji za radu už jsem je postříkal. jen bych se chtěl ještě zeptat jestli náhodou nevíte jestli se ty napadený okurky ještě zpamatujou. jinak ještě jednou děkuji  
Jak zničit chrousta, 18.7.2009
Dobrý den  ty dvě fotečky jsou opravdu pěkný   mám podobný problém jak ostatní jen z tím že ty larvy oběvuji ve skleníku spolu z rezavymi mravenci      Petr
Mravenci na zahrade, 13.7.2009
No ja svým způsobem s váma souhlasím ale???    nejsem člověk přející všem to špatný      ale přál bych vám třeba pouhej   týden a změníte na 100 pro svuj názor   mě žerou a z uspěchem... celý příspěvek >
Slimáci? Vím jak na ně, 13.7.2009
Dobrý den     rozmačkávat slimáky podle mě není dobrej nápad   vymačkáte z nich vajička a tím si uškodíte ještě víc ty zmetci ve vajičkách se chytnou kde koliv ???
Mravenci na zahrade, 6.7.2009
Nazdar      Mravenci? chráněni nechráněni mě žerou celou zahradu včetně skleníku    nic na ně neplatí   prášek do pečiva? ha ha to je pro ně chtovka   horká voda ha ha sprcha čili koření... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika