Příspěvky uživatele - 192.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Písková filtrace UV lampa nebo i chemie?, 5.7.2009
Používám UV lampu 70W a chemii (kompletně automatické řešení). Když nefunguje lampa, tak to nepoznáte, když chemie, tak ano . Obávám se, že efekt UV lampy je do jisté míry placebo. A to dost drahé. Podle mě pomůže ušetřit něco chemie, neboť... celý příspěvek >
Protiproud - jaké máte zkušenosti?, 5.7.2009
Na kondiční plavání je jednoznačně nejlepší permanentka na přilehlé koupaliště. Já mám 60-ti kubíkový bazén se 4kW motoremprotiproudu a největší radost z toho mají děti.:) Mno často i dospělí, ale je to spíše na "blbnutí"... 
Modrá skalice ano či ne?, 5.7.2009
Kyselina sírová se používá běžně na snížení hodnoty Ph. Pokud ji však snížíte extrémně, tak řasy samozřejmě zlikvidujete. Údajně se i takto kyselá voda mnohem lépe udržuje. V praxi se to však nepoužívá, neboť negativa jednoznačně převažují nad... celý příspěvek >
1000 litrová nádrž od Rondapu - ohřev užitkové vody, 24.6.2008
Loni jsem koupil šest těchto kontejnerů. Původní obsah byl různý. Benzín, aktivátor mletí a jiné "radosti". Roundap tedy žádný. Ovšem normálně jsem je propláchl vodou a po jejich prvním naplnění dešťovou vodou vypustil. Od té doby je... celý příspěvek >
Jak dlouho nesmí kočky na Roundapem aplikovaný trávník?, 18.4.2008
Roundap údajně působí pouze na rostliny, takže kocour se nemá čeho obávat. Leda, že by ho na tlapičkách roznášel mimo ošetřenou plochu. Alespoň to píší například na http://www.kvetyazahrada.sk/index.php?id=530
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika