Příspěvky uživatele - 97.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je možnost zkusit švestku přeroubovat?, 13.3.2013
Za sebe souhlasím s názorem Miloše Vysloužila.Žiju v kraji, kde je šarka všudypřítomná, řešit nakaženou švestku nemá z hlediska šíření choroby opravdu smysl, když ta je všude. I nakažená švestka a to i Domácí- může plodit slušné ovoce, v případě... celý příspěvek >
Staré jabloně 2; zmladit nebo skácet?, 11.3.2013
Tak tomu říkám názor zkušeného sadaře. Jen houšť. Sadař Vlada se opět vytáhl, jsem rád že nás po jisté pauze opět oblažuje svými nevšedními příspěvky. Musím konstatovat že to je opravdový mistr řezu... Nesouhlasím jen s jednou větou a to že renety... celý příspěvek >
Staré jabloně 2; zmladit nebo skácet?, 11.3.2013
Tenhle strom je mnojem méně sprasený, než předešlé Matčino, soudě dle fotek. Při vhodném managementu by z něj mohl být za dva roky slušně vypadající strom. Důležité je, že je vitální a že jsou zachované spodní větve, nic víc netřeba. Jinak souhlas s... celý příspěvek >
Al-ko silver 520BRV, 15.6.2012
Ano myslím. Děkuji.
Al-ko silver 520BRV, 15.6.2012
Mel jsem na mysli predni tahlo. Zadni tahlo funguje tak jak ma.
Al-ko silver 520BRV, 15.6.2012
Dobrý den. Koupil jsem si sekačku Al-ko 520BRV. Kompletaci jsem provedl sám a vše se zdá býti funkční. Co mě trápí je fakt, že nastartovat jde pouze se stisknutým "táhlem" sekání (což je podle návodu v pořádku). Jakmile ale táhlo pustím, předpokládal... celý příspěvek >
Jak ho zachránit?, 22.7.2011 Obsahuje fotku
Na začátku léta jsem si koupila mladý keř šeříku. Nechtěla jsem ho na zahrádku protože by ho pes polámal. Přesadila jsem ho do většího květináče a dala na balkón. Nádherně kvetl a za nějakou dobu se z hlíny začali klubat i nové větvičky. Byl zdravý... celý příspěvek >
Šeřík v květináči, 2.5.2011
Myslíte, že můžu šeřík pěstovat na balkoně ve velkém květináči? Koupila jsem si jeden takový maličký, kde z hlíny čouhá metr dlouhá, celkem silná větev, a jsou tam i květy. Vedle větve už raší další.. Nechci ho dávat na zahradu, kde by asi nepřežil... celý příspěvek >
Jaké převislé okrasné stromky, 28.11.2009
Chtěl bych nasadit do zahrady nějaké okrasné zakrslé stromky i převislé nenáročné na ůdržbu i na půdu. Poradí někdo s výběrem? Děkuji Vojta
Jak se zbavit krtka, 21.11.2009
Kočky máme 4 ale krtci vesele řádí dál!!
Choroba angreštu, 13.7.2009 Obsahuje fotku
Pěstuji již druhým rokem stromkový angrešt a vždy po odkvětu začínají listy od okrajů hnědnout a usychávat. Přitom plody normálně dozrávají. Po sklizni dochází k předčasnému opadu listů a tím k omezenému růstu přírůstků. Nepředpokládám, že by se... celý příspěvek >
Slimáci, 3.7.2009
Jak to tady čtu, proti slimákům vlastně nepomůže nic.Prostě jsou a zatím budou.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika