Příspěvky uživatele - 105.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilační přístroj, 5.1.2011
Jedine co pomuze, je aktivni uhli. Nasypat, zamichat, nechat den v klidu, pak precedit pres kafefiltr. Nevyhoda je, ze sebere i vuni kalvadosu. Pak dokoupit jablecnou esensi a dolit .  Vhodnejsi bude nechat pro nechtene navstevy 
Destilační přístroj, 25.2.2010
Takže teče mi tak 80-84%,kvas nevím, nemám ho jak změřit. Přepálil jsem asi tak 1500L kvasu a bylo to vždy +- stejné. 1L od 45do55min. Náplň jsou rašigy 10x10mm. Kotel plním většinou na 100litrů.
Destilační přístroj, 13.2.2010
Dobrý den. Měl bych dotaz. Mám 150-ti litr. kotel s kolonou. 1.patro kloboučkové, deflrgmátor a pokračuje to do náplňové kolony o průměru 130x700. Hořák 15kw. 1.litr alkoholu mi nateče zhruba za 40 min. při teplotě 85 st. Jakým způsobem by se dal... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 2.7.2009
Zdarvím všechny nadšence. Tu ořechovku určitě vyzkoušejte, já ji udělal 18 litrů 35% a chyblo . S ovocem to letos tak optimisticky jako VašekB nevidím, třešně hnijí před očima... jsem rád, že jsem naplnil 60-ti litrový demižón. Potřebuji... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika