Příspěvky uživatele - 72.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Voda v bazénu, 2.7.2009
Dejte tomu šok a to savem do bazénů.3.rokem máme BAZÉN AZURO 400 DL a zelenou vodu máme taky.Jako šok nalijeme savo dle návodu na obalu.Jelikoš má objem 13m3 tak já dávám jednorázově 2 ty sava a nechám běžet fitraci.Ty přípravky co jsou na... celý příspěvek >
Jahody ve skleníku?, 9.4.2009
Dobrý den, naskytl se nám na zahradě skleník, který neměl žádné využití a chtěli jsme pěstovat jahody. Takže je tenhle dotaz už asi zbytečný, protože už jsou momentálně zasazené, ale přesto bych byla ráda za nějaké názory a rady, aby naše jahůdky co... celý příspěvek >
Břečťan, přísavník a jejich vliv na zdivo domu?, 10.10.2007
Tři roky jsem si břečťan hýčkal. Po třech letech mi popraskal dům. Dům byl postaven na pískovcových základech  a nepřijít na to v časné fázi, břečťan by je úplně rozložil.U země byl ve všech spárách, dejte si pozor na porézní nebo starší zdivo... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika