Příspěvky uživatele - 156.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Japonská střecha, 31.7.2009
Tak to by byla bomba, ale pochybuju ze to nekdo v Cechach umi
Zahradní traktor do 100 tis Kč, 28.7.2009
A co castlegarden, slysel jsem ze taky nenii spatnej...?  
Jak se zbavit kuny?, 1.7.2009
Chtel bych se zeptat jestli kuna nahlas dupe?
Noze, 30.6.2009
Dobry den, muzete my poradit jak mam nabrousit noze zahradniho traktoru, nebo popripade kde by my je odborne nabrousii?
Jake otacky?, 16.6.2009
Dobry den, potreboval bych poradit... koupil jsem si traktor kde se sekaci zarizeni spousti elektomagnetickou spojkou.Pri sekani maj bejt otacky motoru na maximum... tomu rozumim ale nedocetl jsem se jak vysoke otacky motoru maj bejt kdyz tu sekacku... celý příspěvek >
Zakládání a údržba trávníku, 13.4.2009
Dobry den, Chci si zalozit travnik a jde my o to jestli staci to travni semeno rozhazet a ono se samo ujme a nebo ho musim jeste zasypat hlinou?
Malotraktor kolem 60000, 8.4.2009
Co to znamena hmotnost na hridel do 306kg?
Malotraktor kolem 60000, 8.4.2009
Beru zpet spatne jsem si to precet kvalitni je k62 a k46 jen na lehci prace...
Malotraktor kolem 60000, 8.4.2009
Tak panove vzhledem k tomu ze si chci koupit  Traktor XHX 24 HD /THX122hydro od Mountfieldu o vykonu 25 koni tak jsem si nechal zjistit co teda ma za hydrostatickou prevodovku i s veskerymy parametry Tuff Torg K46 * Max. kroutící moment 177... celý příspěvek >
Malotraktor kolem 60000, 6.4.2009
No a co traktory od Castel Garden ty maj kvalitni hydrostat a nebo jak by se to dalo poznat... tam vubec nepisou co by to mohlo bejt za typ. Jinak jsem z toho dost zklamanej... kdyz nebudu mit kvalitni prevodovku tak je my 25 koni k... celý příspěvek >
Malotraktor kolem 60000, 6.4.2009
No a byl by problem to hydro vymenit za mech. prevodovku a nebo jak by ta vymena byla narocna?
Malotraktor kolem 60000, 5.4.2009
No ja si prave rikam ze kdyz to ma 25 koni a mximalni rychlost je 9km za hodinu, tak to musi bejt zprevodovane na silu... nebo ne?
Malotraktor kolem 60000, 2.4.2009
Porad si lamu hlavu jestli by se dalo s trakturkem co je urcen predevsim na sekani travy, dovest treba i drivi z lesa.Kdyz ma ten trakturek 25 koni, tak si rikam ze by na to mohl bejt dost silnej.Samozrejme ze bych snim do toho lesa nezajizdel ale... celý příspěvek >
Kanystr, 2.4.2009
Muze my nekdo poradit cim nejlepe vymejt kanystr na benzin... diky
Zivy plot z Cypris Lawsonuv zluty, 28.3.2009
Chtel bych si zalozit zivy plot z Cypris Lawsonuv zluty, ale nevim jestli je to dobra volba.A muze my nekdo poradit jak daleko od sebe se sazi?Dekuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika