Příspěvky uživatele - 160.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mateřídouška na čaj, 26.7.2009
Můžu se zeptat co se všechno dá dělat z mateřídoušky?
Vytékání smuli, 1.7.2009
Dobrý den, jsem zhradník amater a potreboval bych poradit. Na 2 roky staré meruňce se asi 10cm nad zemí udělala prasklina nebo trhlina a vytéká smula. Větve jsou pořad jakoby povadle a listky pokroucene.Prosím o radu jak ranu ošetřit  a zda... celý příspěvek >
Motorová pila Hecht 945, 19.4.2009
mám pilu hecht 945 dva roky¨a používám jí na těžbu dřeva na topení s pilou řežu stromy u kmene o průměru až 80cm nařežu s pilou zhruba 30 kubíku dřeva na sezonu pila je na toto množství dřeva dostačující zatím šlape jako hodínky výroba čína
Přísavník tříprstý, 4.10.2008
Dobrý den, druhým rokem máme přísavník tříprstý. Ačkoli všude čtu a vidím, že krásně červenají na podzim, ten náš je stále stejně zelený a bude tak určitě dokud neopadá, ani náznak načervenání. Je v něčem chyba? Nebo bude měnit barvu až po nějaké... celý příspěvek >
Magnolie, 18.8.2008
Nesouhlasím s nazorem že magnolie nejde vypěstovat z uříznuté větvičky.Ja si před 3 roky zasadil 5 řízku a ujmuli se mi 4. Myslím že při cenách v obchodě se to rozhodně vyplatí.
Jahodník na zimu, 13.9.2007
Děkuji. A výhony tedy oštípad a případně zasadit? I když jsou to letošní jahody?
Jahodník na zimu, 12.9.2007
Dobrý den. Nikde jsem nenašla, co se má dělat s jahodníky na zimu, někdo mi radí sestřihnout listy teď na podzim, jiný zase na jaře. Pěstuji jahody první rok, nechtěla bych něco zkazit. Krásně plodí ještě teď.Děkuju.
Roubování, 1.9.2007
Afinita by měla být dobrá, mělo by to jít naroubovat.
Neznámá hmota na mulč. kůře, 10.8.2007
Před 3 měsíci jsme osázeli svah u domu různými nízkými dřevinami. Svah jsme přikryli tkanou textílií a zasypali mulčovací kůrou. V posledních dvou týdnech se nám na mulčovací kůře začínají objevovat hromádky neznámé hmoty. Hmota vypadá jako ztuhlá... celý příspěvek >
Sekačka Stiga, 23.7.2007
Dobrý den, sekám sekačkou stiga turbo 53 pozemek o rozloze asi 1500m2, terén poměrně rovný, ale porostlý ovocnými stromy a zabere mi to aspoň tři hodiny. Se sekačkou jsem spokojená, ale na větší pozemek by to chtělo traktor! Zdraví m.m.
První sečení, 10.6.2007
Od známých jsem slyšel, že první sečení po zasetí nového trávníku by nemělo být provedeno sekačkou, protože tráva není ještě dostatečně zakořeněná a dochází k jejímu nechtěnému vytrhávání s nutností dodatečného dosévání, ale mělo by být provedeno... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika