Příspěvky uživatele - 43.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím přikrýt skalku na zimu?, 14.10.2009
To je pravda.to nám ale naštěstí nehrozí.Dík Martin
Čím přikrýt skalku na zimu?, 14.10.2009
Děkuji všem. Martin
Pochlubte se svými altány, 14.10.2009 Obsahuje fotku
A tak už zbývá jen nahodit.
Čím přikrýt skalku na zimu?, 4.9.2009
Dobrý den.Poradí mi někdo čím přikrýt skalku na zimu?Zatím to dělám smrkovým chvojím ale na jaře je spousta práce s vyčištěním skalky.Díky Martin
Pochlubte se svými altány, 22.7.2009 Obsahuje fotku
Zdravím všechny příznivce altánků, pergol,krbů a všeho co k tomu patří.Taky přináším svůj altánek k posouzení.Altánek jsem vymyslel a nakreslil sám ale jelikož nejsem znalec tesařiny,hrubou stavbu jsem stavěl s  kamarádem tesařem.Betonové plato... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 22.7.2009
Ahoj, jak už jsem tady psal, moc se mi to líbí a prosil bych o několik základních rad.Chtěl bych vědět jak moc jste se drželi poměru rozměr ohniště-komín, jestli máte uvnitř nějaké zkosení a tak nějak čeho bych se asi měl, držet. Dík Martin-Asi máte... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 30.6.2009
senzace.Je to pecka.brzy, až dodělám ten svůj, pochlubím se taky, akorát budu potřebovat radu jak s krbem, ale to až časem.Tahle stavba semi fakt líbí, Martin
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika