Příspěvky uživatele - 45.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modrá skalice ano či ne?, 9.9.2009
V dřívějším příspěvku někdo tvrdil že se modrá skalice musí doplnovat proto že ji zlikviduje flokulant. Naváže na sebe měd. Skus ho dát do bazénu.
Máme rezavou vodu, 1.8.2009
Voda reagovala se savem. Prý se nesnese s moc železem. Budete muset skusit chlorový tablety. Snad to neudělají.
Kyslíková chemie v bazénu, 26.7.2009
Taky bych se rád zeptal na kyslíkovou chemii do bazénu. najde se někdo kdo to používá. Je to lepší než chlor? Dík
Dávkování alternativní chemie, 26.7.2009
Jo todle jsem čekal. To má bejt všeobecně. Určitě někdo ví že když naleje do 18 kubíkovýho bazénu například 600ml kyseliny sníží to hodnotu ph o 0,3. Je to jen příklad. Tak mam aspoň z čeho vycházet a skusim a upravim si to podle potřeby. Neřikejte... celý příspěvek >
Dávkování alternativní chemie, 25.7.2009
Mohl by někdo poradit jak ušetřit za chemii do bazénu - jaké přípravky a jejich dávkování?  Četl jsem skoro vše co tu lidi radí ale někde nejsou rady úplné. Chtěl bych to sjednotit. Poraďte těm co mají věčné problémy s vodou jak ušetřit a mít... celý příspěvek >
Koupání při zapnuté filtraci, 16.7.2009
Oficiální důvod je že kdyby něco prasklo v čerpadle tak by jste se mohl bazén změnit v elektrický křeslo ze kterého není úniku. Ale spousta lidí na to dlabe a věří že to všechno vydrží tak jak má. Je hodně malá šance že když se zadře čerpadlo tak v... celý příspěvek >
Zastřešení Azuro a podobný stan, 5.7.2009
Koupil jsem si ho taky ale starší. Poskládat ho byl porod stěma blbejma kulíkama. Ale ted jsem docela spokojenej. Nepotřebuju aby mi ohříval vodu na to mam solární ohřev co byl v sadě ten funguje docela dobře. Ale aby mi pod nim bylo teplo a nepadalo... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 30.6.2009
Nevim to jistě jak přesně to je zatim nikdo neporadil. Skalice je na řasy to je jistý. Kyselina sírová je ale na PH ta nečistí. A to právě nevim jak to je. Jedno je PH+ a jedno PH- Kyselina a nějakej Chlorid.
Údržba bazénu, 30.6.2009
Mě se to stalo minulej rok taky po deštích. Taky sem nechtěl přijít o ohřátou vodu tak jsem přišel o 1200kč za chemii a stejně to bylo na hnědáka voda musela ven. Upřímná rada je použít čerpadlo a zalej stim trávník. Běžná chemie nezabere. Možná... celý příspěvek >
Kopule na bazén, 27.5.2009
Zkušenost nemam taky bych rád znal názor. Jen základ co vim 1.Udrží to trochu tepla takže nestydne voda tak rychle ale asi ne tolik jako drahej plasťák to by mě zajímalo jestli má někdo zkušenosti. 2. Nepadá tam bordel ani kyselej déšt. Prodejci jsou... celý příspěvek >
Zastřešení Azuro a podobný stan, 17.5.2009
Zdravim chci se zeptat má někdo zkušenosti se stanovým zastřešením? udží to teplo? Jak přes zimu může se nechat na bazénu? A další užitečné rady jak pro kulatou verzi od mounfieldu tak od LKV s.r.o. nebo i ovál. Dík
Bazénový UV sterilizátor, 17.5.2009
K UV se musí použít chlor nebo jiná varianta. Udává se že UV zvládne tak 80% bakterii na zbytek je potřeba chemie. Ale je to dobrý dodatek hlavně k ne moc spolehlivýmu chloru.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika