Příspěvky uživatele - 76.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kalifornské žížaly, 4.3.2007
Odpoved panu Vyslouzilovi. Vazeny pane.To co popisuji,jsou moje zkusenosti,ktere vam,ani jinym nevnucuji.Pokud opravdu doslo k degeneraci zizal jak popisujete,potom to prospelo tem nasim-naucily se delat.Nekolik roku mam komposter,ktery plnim da... celý příspěvek >
Kalifornské žížaly, 3.3.2007
Dobry den.Nikomu netvrdim ze mam pravdu,ale takto zizaly chovam vice nez 10 roku.Pri odebirani kompostu vybiram cele hrste zizal apremistuji je do noveho kompostu.Zatim jsem nepozoroval nejake zmeny. Spozdravem Lada.
Kalifornské žížaly, 2.3.2007
Jeste chci podotknout,ze na zimu kompost nijak nezajistuji ,a ze jsem zatim nemel problem.Da se ale pro jistotu par zizal dat do nejake nadoby s dostatkem potravy nekam do chladne mistnosti. delal jsem to pouze jednou. ... celý příspěvek >
Kalifornské žížaly, 2.3.2007
Dobry den.Kanadske zizaly mam vice nez 10roku.Neni treba mit zadne obavy s jejich chovem. Komposter mam vyroben z desek,ze starych palet.Pod komposter se musi polozit nejaka folie,aby zizaly nemohly... celý příspěvek >
Plastova zatravnovaci dlažba, 22.2.2007
Prosim o informaci,zda byla geotextilie polozena na hlinu, nebo na nejaky jiny podklad. Predem dekuji za radu
Plastova zatravnovaci dlažba, 21.2.2007
Dobry den.Chtel bych vydlazdit prijezdovou cestu ke garazi plastovou zatravnovaci dlazbou.Jelikoz na tuto ceste mimo osobniho auta ,musi nekdy najet i nakladni auto/uhli a pod./,nevim jaky rozmer dlazby koupit. Take nevim jaky podklad vytvorit pod... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika