Příspěvky uživatele - 123.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vozík, 5.9.2009
Jezdím s vozíkem poměrně často doma i v práci. Vystřídal jsem tři typy, ale každý má nějaké nedostatky. Záleží, jak často ho budete využívat a co budete vozit. Doporučuji ložnou plochu minimálně 110x207cm (většina desek, plechů... má rozměr... celý příspěvek >
Rekonstrukce zahrady - co se starym travnikem?, 3.7.2009
V dotazu píšete "rovnání zahrady bagrem". Pokud to znamená větší nerovnosti na pozemku, se zakládáním trávníku včetně poměrně drahých závlach bych byl opatrný. Po srovnání pozemku bude půda pracovat a propadat se ještě příští rok, jílovitá i déle. Je... celý příspěvek >
Sázení brambor po staronovém způsobu, 29.6.2009 Obsahuje fotku
Po přečtení příspěvků z minulého roku jsem letos zkusil zasadit kilo velmi ranných brambor. Výsledky posuďte sami z přiložených fotek. Brambory jsem dal předklíčit 21.února, na Josefa už byly v zemi (oprava - v trávě). Zasadil jsem je do mulče mezi... celý příspěvek >
Komáří larvy v sudu, 4.6.2009
Stačí pár kapek oleje. Samozřejmě rostlinného. Larva nemůže dýchat a udusí se.
První třešně, 30.5.2009
Problém není v opylení, třešeň skoro nekvete. Ale snad je to jen otázka času.
První třešně, 30.5.2009
Koupil jsem ji v zahradnictví. Po devíti letech si už přesně nepamatuji, kde jsem ji koupil. Buď to bylo v Hradci Králové v Kuklenách nebo v Jaroměři.
První třešně, 14.5.2009
Děkuji za odpovědi. Budu doufat, že se co nejdříve polepší.
První třešně, 14.5.2009
Třešeň je stará devět let. Kaštánka ve stejném stáří kvetla i plodila dvojnásobně. U ní ale neznám podnož.
První třešně, 14.5.2009 Obsahuje fotku
Tak se konečně dcera dočkala. Včera jsme trhaly první třešně. Je jich však málo. A to jich ještě třetinu něco sežralo a ostatní praskají. Jedná se o odrůdu Rivan na ptáčnici. Nemáte zkušenost s touto odrůdou na jiné podnoži? Nebo je normální, že tak... celý příspěvek >
Škůdce na třešni, 14.5.2009 Obsahuje fotku
Děkuji za rady, příští rok zkusím postříkat alespoň Rivan, ten má jen 2,5m. Pokud je to pilatka, mělo by zabrat Calypso. Stále však nejsem na 100% přesvědčen, že se jedná o pilatku. Některé třešně jsou úplně vyžrány, zbyla jen šlupka. Jiné mají pouze... celý příspěvek >
Škůdce na třešni, 3.5.2009 Obsahuje fotku
Po přečtení Vašeho příspěvku jsem šel zkontrolovat višeň Favorit a našel jsem tam taky nakousané plůdky. Naštěstí jen tak 10%. Původní fotky jsou z třešně Rivan. Tam je napadena minimálně třetina plodů. Ostatní třešně (Kaštánka, Karešova, Burlat)... celý příspěvek >
Škůdce na třešni, 1.5.2009 Obsahuje fotku
Na třešních se mi objevili dírky. Vypadá to podobně, jako napadení pilatkou u švestek. Třešeň jsem rozkrojil, ale žádný červík tam není. Pecka je napůl vyžraná. Letos s tím už asi nic nenadělám. Poraďte, co je to za škůdce a čím příští rok stříkat.
Kam s posekanou trávou?, 1.5.2009 Obsahuje fotku
Posekanou trávu dávám pod menší ovocné stromky (tak do průměru kmene 15cm), a do pásu pod stromkové angrešty. Druhým rokem do tohoto pásu dám brambory. Ve staré trávě se líbí ježkům, navrchu se zase vyhřívají kocouři. Možná, že díky ježkům nevím, co... celý příspěvek >
Jake znacky lozisek jsou nejlepsi?, 1.5.2009
Pozor na teplotu, při které ložisko běhá. Pokud použijete běžné ložisko ve vyšších teplotách, podstatně mu zkrátíte životnost. Do vyšších teplot se vyrábějí ložiska s větší vůlí. Přesnější údaje si musíte zjistit u výrobce.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika