Příspěvky uživatele - 81.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výměna motoru, 29.6.2009
Problem je vyřešený. o víkendu jsem vzal hadr benzin a vyčistil spojku od mastnoty. Teď už Vari jezdí podle představ. Díky všem za rady. Petr
Výměna motoru, 24.6.2009
zdravím, s dakrem se sekalo celkem v pohodě jen jsem mel nastaveny omezovač výkonu na 2. Si říkám jestli ta mastnota na spojce není ještě z výroby, nijak jsem to nečistil. nasadil motor a hurá na zahradu. ještě možná podstatný detail loni jsem mel... celý příspěvek >
Výměna motoru, 24.6.2009 Obsahuje fotku
zdravím, nějaké foto mého stroje z letošního jara jsem našel. pokusím se jej vložit. Petr
Výměna motoru, 24.6.2009
Zdravím, motor si myslí že je OK, startuje na poprvé. Ano v převodovce je olej již od dodavatele, když jsem to přivezl ještě jsem to kontroloval. Je to skutečně DSK 317 pro 2-takt žádná jiná převodovka. Petr
Výměna motoru, 24.6.2009
Klid, samozrejme vim co mam za motor, i palivo je OK. spise byla diskuse jaka prevodovka DSK 317/S nebo jen DSK 317. Petr
Výměna motoru, 24.6.2009
zdravím, přesně jak píšete kupoval jsem to s tím že je to na dvoutakt, tak doufám že to je skutečně na 2-takt. vše jsem kupoval u jednoho dodavatele i když s odstupem času. já si myslím a doufám, že nakonec to bude jen problém ve spojce která bude... celý příspěvek >
Výměna motoru, 24.6.2009
díky za rady, otáčky motoru si hlídám, jak už jsem psal, u dědy jsem se terrou něco najezdil už odmalička a proto jsem si pořídil Vari, ale teď s tím výkonem jsem byl docela zklamaný. o víkendu to vyzkouším odmastit tu spojku a potom se uvidí, dám... celý příspěvek >
Výměna motoru, 23.6.2009
jo jo ja to tak trochu porovnavam s tim co jsem videl treba u dedy, ten ji ma 30 let a rekl bych, ze vic tahne, me to proste nejede i kdyz je prazdny vozik, krome 1. rychlosti. mozna je mastna ta spojka, cim bych to mel osetrit? nebo se zeptam jinak... celý příspěvek >
Výměna motoru, 23.6.2009
diky za odpoved, ale jak jsem jiz psal je to fungl nove jak motor tak převodovka. abych to ještě trochu upřesnil tak třeba v neděli jsem i na dvojku jel s naloženým vlekem a v pohodě první cestu 200m, druha cesta ten samý náklad a ani náhodou, už... celý příspěvek >
Výměna motoru, 22.6.2009
Dobry den, prosim, o radu a názor. loni jsem si pořídil motor Vari 1447 a pouzival jsem jej s budnovou sekačkou Dakr. Letos jsem si poridil novou převodovku DSK 317. K dnešku má motor naběháno ne víc jak 10 motohodin. kdyz vezmu motor a dam jej... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika