Příspěvky uživatele - 122.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Wolf-garten Expert 92.160 H, 14.7.2018
Prosim o radu na panelu bliká chyba ch6 asi olej.. Nevíte co to znamená.děkuji předem..
Plastová snášedla pro slepice, 23.1.2015
Souhlasím, důvod je, že žerou vejce tak hlavně proto... nemohou se díky tomuto vynalezu k nim již dostat...
Plastová snášedla pro slepice, 19.1.2015 Obsahuje fotku
Zdravím Vás, máte někdo prosím zkušenost s plastovým snašedlem na vejce pro slepice. jde mě především o dopadovou zónu pro vejce, zda použít molitan nebo něco aby se vejce nepoškodila... Díky    Pepa
Kultivator MS 07 IN, 15.3.2011
Vlastním tento stroj 3 roky jsem spokojen, cena je určitě lepší než u Vari, to že vyměním řemen za 80 Kč za 2 roky mě opravdu netrápí.Měl jsem také vari 2T Jikov, jsem pro Ms 07.Brnknu a jedu... U jikovu jsem měl neustále potíže ze startováním... celý příspěvek >
Snehová fréza benzínová, 3.11.2010
Docela jste mě pobavil -vyrval šroub co drží lištu.. Musím říct, že se vůbec nedivím, že reklamce nebyla uznána... Šouby lišty jsou v nádrži zajištěné plocháčem cca 2 mm sily. Většinou dojde k poškození z důvodu extrémního dotažení nebo v případě... celý příspěvek >
Zahradní traktor z bazaru?, 7.9.2010
Stroj z bazaru není dobrá volba a hlavně v případě kdy se v tom moc nevyznáte.Výkon stroje není směrodatný pro trávu 3 týdny starou a pod. Já mám odzkoušené i motory B-S 22k a pokud je tráva mokrá apod. je to stejně špatné jako u rideru 6,5 k.Pokud... celý příspěvek >
Problém s opětovným nastartováním sekačky Mountfield Toro 600, 7.9.2010
Ač nerad musím přiznat, že motory B-S mají v poslední době velice hodně závad s tzv.fajkou zapalování.Tu je nutné vytrnout z gumové příchytky a propojit se svíčkou přímo na konektor kabelu. jedá se předvším o řadu 4,5-5-6 koníků dříve označené jeko... celý příspěvek >
Křovinořez Oleo mac 746T - porucha, 7.9.2010
To jdi nebo se mrkni na internetové bazary - oleo mac nahrádní díly - uhlový převod 753T
Oleo mac 746 t, 7.9.2010
Jak už bylo řečeno hlava motoru není!!! Je možné pouze zakoupit za cca 4500,-Kč sadu válec+píst.. oprava válce vzhledem k tomu, že se jedná o hliník bez ocel.vložky je ve většině případů totální blbost a ztráta peněz...
Křovinořez Oleo mac 746T - porucha, 18.4.2010
Jenom upřesním nějaká fakta!!! Jaká plastová pouzdra!!!kde jste to prosím viděl... 746´T. Posezonní prohlídka není podmínkou 7 leté záruky na křovinořezy!!! Jedná se o garanční prohlídku, ale na tu musí třeba zahradní traktory a... celý příspěvek >
Zkušenosti se sekačkou Toro 55 cm ADS, 22.6.2009
Tato sekačka má již od doby svého vzniku výrobní vadu a to že je vadné uložení převodovky v pouzdrech a to má za následek, poškození pastorků kol a ozubení kola.Dále uložení kol je v děleném pouzdru a často se stává že dojde k celému vylomení... celý příspěvek >
Toro DH210, 27.4.2009
Je to novinka ale je to Toro... takže by jsem se toho nebál. Velice dobré spracování, kompletní Americký výrobek motor Briggs. Robustní přední náprava apod.Čas ukáže, ale TORO není MTD a pod.je to dobrá značka..
Závada zapalování (magneto?) - BS Quantum, 27.4.2009
Problém nebude tím zapalovánín ale spíš tím vyběhaným motorem.to že je svíčka černá je spíš tím že špatně spaluje(může šrát olej a pod...) Ventilové vůle, opotřebení pístu a pod.více by napovědělo o jaký motor briggs jde..jaký je po nastartování... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 13.3.2009
Pan Petr Bartůněk má sice špatnou zkušenost a mohu jen říci že oprávněnou, ale určitě došlo k návrhu ze strany M na vrácení peněz a k urovnání sporu...,celkově se dá říci že plakání nad čerpadlem za 1500Kč rozhodně nemá smysl a je to pouze ztráta... celý příspěvek >
Co si myslite o Mountfield Traktor XHX 24 HD/THX 122 hydro, 13.3.2009
Je to sice novinka, ale hodně se podobá xx220 hde, ten máme u fot.klubu odzkoušen víc něž důkladně a jsme s ním max.spokojeni.Motor briggs je super s max.spolehlivostí a tento typ má ještě větší výkon.Motor dvouválec má tlak.mazání takže vydrží... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika