Příspěvky uživatele - 34.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
"Baby leaf " saláty, 23.2.2012
Předpokládám, že co se seřízne je pryč a musí se znovu vyset? Pokud pominu dřívější sklizeň, tak kde je ještě nějaká výhoda. Možná se ptám blbě, ale pokud srovnám hmotnost jedné hlávky salátu s potřebným množstvím 10 cm lístečků... Ale jako doplnění... celý příspěvek >
"Baby leaf " saláty, 23.2.2012
Dobrý den. Včera se mně dostala do ruky Rukověť zahrádkáře, kde je dlouhý článek o salátech. Na závěr zde píší, že jeden způsob pěstování salátů zůstává bokem pozornosti a to "baby leaf, salát k řezu mladých listů."  Můžete mně to někdo... celý příspěvek >
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 6.1.2012
Děkuji.
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 4.1.2012
Dobrý den. Letos bych chtěl do foliovníku a skleníku zasadit nějaké rajče a okurky. informace sháním zde a pečlivě se snažím zjistit  "nejlepší " odrůdy . Je vidět, že jsou zde borci, kteří o pěstování těchto plodin něco vědí... celý příspěvek >
Jak nyní ošetřit skleník, ve kterém pěstuji révu?, 30.11.2010
Dobrý den. Potřebuji poradit, jestli se má vnitřek skleníku, resp. sklo a zemina, umýt nějakým přípravkem proti plísní, nebo se nedá nic dělat . Listí jsem posbíral a spálil. Ptám se z toho důvodu, že ve skleníku se plísním daří a jestli... celý příspěvek >
Zdeformovanéné listy na paprice, 27.7.2009 Obsahuje fotku
Prosím o radu zkušenější pěstitele paprik. Na některých listech paprik se začínají tvořit takové pokroucené listy. Díval jsem se jestli tam není mšice, nebo svilušky, ale není nic vidět. Není to na všech paprikách. A pěstujeme je ve skleníku. Děkuji... celý příspěvek >
Není to plíseň?, 9.7.2009 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Na jedné jabloni jsem objevil tyto flíčky. Jedná se o asi čtyřletou jabloň. Stříkám pouze proti mšicím, jinak ne.  Vypadá to jako nějaká plíseň a je to skoro na všech listech. Děkuji Jarik
Jaký druh angreštu mám koupit?, 22.6.2009
Dobrý den, mám na vás na všechny prosbu. Doporučte mně, podle vašich zkušeností, nějaký druh stromkového angreštu. Mám tři stromkové angrešty, každý jiný a jediný, u kterého znám označení "Koptivátor" červený odolný-padlí nikdy neměl, mně... celý příspěvek >
Dracena - co ji chybí?, 22.6.2009
Děkuji, asi máte pravdu, že ten přechod ven a přesazení plus hnojení ji moc neprospěje. Dal jsem ji do stínu. Ale to neřeší proč a z čeho tam byly ty fleky předtím. Na chodbě mají přes zimu tak 15-18 stupńů, sluníčko tam nesvítí a... celý příspěvek >
Dracena - co ji chybí?, 18.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěli bychom vás s manželkou požádat o radu, co této rostlině chybí, nebo čeho má moc. Ani nevíme jak se správně jmenuje, ale u nás je to "venkovní dracena". Přes zimu byla na chodbě u rodičů a když jsme ji převezli na zahradu,... celý příspěvek >
jak se zbavit krtka, 3.12.2008
Já to dělám úplně stejně jak pan Auer. Jenom jsem si trubku udělal z 0,5 mm černého plechu- spoj jsem zaletoval cínem. Jde to dobře, plech je měkký. Délku mám jenom tak 20 cm- úplně stačí. Záklopky z obou stran a musí být prohlé... celý příspěvek >
Co to vlastně vyrábím, kompost?, 6.11.2008
Zkusím to udělat tak, že ten prostor opravdu rozdělím na tři části-tak jak píše pan Vysloužil. Kompostér si zatím ponechám. Chtěl jsem se zeptat zda do kompostu dáváte i spadlá částečně nahnilá jablka a listí? A když jsme u listí, tak... celý příspěvek >
Co to vlastně vyrábím, kompost?, 31.10.2008
Jak tak pomalu pročítám příspěvky na téma kompost, tak zjišťuji, že je to celkem "věda". Není v tom žádná ironie, ale hned mně napadlo, co to vlastně vyrábím já na zahradě. Na kompost mám prostor cca 3x3 m, ve kterém je jeden... celý příspěvek >
Zasychání třapiny od spodu trsu, 2.9.2008
Děkuji
Zasychání třapiny od spodu trsu, 26.8.2008 Obsahuje fotku
Prosím o radu někoho zkušeného. Na přelomu července a srpna nám sačíná postupně na jednotlivých trsech zasychat třapina. Třapina ztmavne bobule změknou a jsou kyselé. .  Na trsech postupně odstřihujem uschlé části,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika