Příspěvky uživatele - 212.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání habrů, 21.6.2009
Martino, nerad bych vám kazil radost, ale myslím si, že nemusíte mít starosti se stříháním, ony moc letos nepoženou na přírůstek. Budete ráda, když se všechny chytnou a olistí. A jako u všeho, stříhat na jaře a pak podle potřeby, aby... celý příspěvek >
Přesazování vína, 21.6.2009
Taky jsem přesazoval několikaletou révu (v předjaří asi 50 hlav)  a je jasné, že ty spodní, hlavní kořeny vždy přerušíte. Přestože jemných kořenů měla dost, byla zalévaná, hlouběji ostříhaná,  minimálně 1 rok stagnovala, ale pak se chytla.... celý příspěvek >
Kvetení révy, 21.6.2009
Je to letos zajímavé. Chorvat - pozdní odrůda je odkvetlý, Kodrijanka tak napůl a Mullerka, Muškát sem tam teprve začíná. Jenže skoro denně prší. Frýdek M.
Vinná réva, 21.6.2009
Pokud potřebujete drátky na vyvazování letorostů, tak nejvýhodnější jsou drátky se zalisovaným plochým papírem. Je jich tisíc a cenově kolem 30,- Kč ve vinařských prodejnách. Výhodou je, že většinou do roka se papír rozpadne a drátek zreziví, nemusí... celý příspěvek >
Rajčata, papriky - preventivní postřik?, 21.6.2009
Acrobat patří mezi jedy. Už tomu napovídá i ochranná lhůta, která se má dodržet 21 - 35 dnů.  7 dnů má kuprikol, 3 dny sulikol. Jsou to přirozenější látky, které mi doposud vystačily. Kalhoty preventivně stahuji v polovině června, to začínají... celý příspěvek >
Dýně hokkaido, 21.6.2009
 Dostal jsem na jaře,  výše, jmenovanou dýni s velkou chválou a tvrzením, že je univerzální jako cuketa a tak jsem si schoval semínka pro nasazení a pěstování.  Protože cuketové zelí mi velice chutná, udělal jsem z této dýně taky... celý příspěvek >
Květák ve skleníku, 21.6.2009
Pánové, nechci dělat moudrého, ale kdysi jsme se učili, že i květák patří mezi zeleniny krátkého dne. Proto se pěstuje na jaře a na podzim. Já už jsem květák ve skleníku sklidil a nemohu tvrdit, že by měl abnormálně velké listy. Samozřejmě, že venku... celý příspěvek >
Hnojení rajčat a paparik, 21.6.2009
Půda by měla být jemně nakypřená a samozřejmě odplevelená. Nekopat do hloubky, protože jemné kořeny jsou pod povrchem. Podle mých zkušeností, při nasazení v květnu mírně přihnojím kompostem a zálivkou Krystalon -start a do června, než nasadí plody,... celý příspěvek >
Padají mi květy/poupata u rajčat/paprik, 21.6.2009
Teda nechci Vám do toho moc mluvit, ale když vidím ty truhlíčky, tak v tom tak pěstovat muškáty a ne rajčata a očekávat ještě hohatou úrodu? Pokud mám zkušenost, tak na balkonech se rajčata pěstovala, třeba 2 rostliny v 20 litrových kýblech nebo... celý příspěvek >
Habr rezne, usychá, 16.6.2009
Ano, sestřihnout a "vydržať ". Tato doba přesazování habrům nesvědčí. U mě rovněž shodily listy, ale pak se vzpamatovaly a to byly prostokořenné.Petr
Živý plot z dubu?, 16.6.2009
Bub mi byl doporučen do vysadby habrů a buků (aby nebyl plot jednotvárný), ale byla to chyba. Dub nezahušťuje, jako habr, žene se do výšky a kazí figuru. Osobně už bych ho tam nedával. To samé dělá bybyka. Petr
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika