Příspěvky uživatele - 128.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna LC 48 ve - zkušenosti, 27.6.2009
Niktorá kosačka nie je stopercentná. Mám nové AL-KO 5200 BRV. Kosí výborne, kôš naplní až po samí okraj suchú aj mokrú trávu. Jediný problém je tu umývanie, tráva suchá, mokrá, je jedno. Nalepí sa na šaši tak, ako by tam bolo lepidlo. Mám čo robiť... celý příspěvek >
Honda GCV - DOV, 22.6.2009
Toto sú najčastejšie vyskytujúce sa značky motorov na kosačkách. Niektorí tvrdia že Honda GCV 160 je lepšia ako B&S 700 DOV. Iní zase opak. Ku ktorému by ste sa pri výbere kosačky priklonili vy?
Zkušenosti se sekačkou Toro 55 cm ADS, 20.6.2009
Pozrite, stačí keď si prečítate aj iné témy kde je spomenutý pojazd ADS. Alebo sa rovno choďte pozrieť do Mountfieldu. No vyvediem vás z omylu. Pojazd ADS je ten najlepší pojazd kosačiek vôbec. Nemusíte tlačiť silou. Funguje na princípe jemného... celý příspěvek >
Umytie pracovného priestoru kosačky, 18.6.2009
Takže mám kosačku dať na zadné kolesá a zapreť na rukovať? Tak je to písané v návode, no predajca tvrdil niečo iné. No nič vyskúšam ju teda dať sviečkou hore. Diki za radu.
Umytie pracovného priestoru kosačky, 18.6.2009
Je to Briggs and Stratton 700 DOV. Po tom čo ju prevrátim a zatiahnem motor chce naskočiť ale podarí sa to vždy až po nejakých 5-6 razoch. Potom z výfuku výjde veľa dymu. No ale to je asi normálne, lebo mám doma ešte B&S 825 PRO series. Skúsil... celý příspěvek >
Umytie pracovného priestoru kosačky, 18.6.2009
V návode je napísané že Hondy preklopiť na bok, B&S naklopiť do zadu. No to čo mám doma je nový motor DOV myslím že to má OHV. A o tom motore nie je v návode ku kosačke nič. Ale asi bude lepšie keď tú kosačku nebudem zakladať na rukoväť a niečo... celý příspěvek >
Umytie pracovného priestoru kosačky, 18.6.2009
Mám kosačku AL-KO 5200 BRV. Je dobrá, ale neviem ako ju mám umývať. Predajca povedal že stačí ju pretočiť na ľavý bok. No doma som zistil že to nie je také jednoduché. Mám menší problém so štartom. Je tam motor DOV + ready start. Ako ju mám správne... celý příspěvek >
Kterou sekačku mám vybrat, 16.6.2009
Nehovorím že Homelite je také dobré ako B&S alebo Honda, no tá kosačka 140 SP (už som ju mal v ruke) je dosť dobrá. Na tú cenu až moc
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika