Příspěvky uživatele - 155.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi Jenny, 20.6.2009
Ďakujem za radu. Toto Kiwi som kupoval ako balkonovu rastlinu, ale ked vidim ako rychlo rastie tak ju necham zosilniet a na rok ju presadim na zahradu. Myslim ze to vydrzí, bývam na juhu slovenska.
Kiwi Jenny, 19.6.2009
Dobrý deň. Prosím o radu. Kúpil som si dve rastlinky Kiwi odroda jenny. Rastlinky boli asi 10 cm vysoke. Presadil som ich do vacsieho kvetinaca a za nejake 3 mesiace narastli o 2 metre. Mam ich na balkone. Mám ich nejak upravovať? Na krabici bolo... celý příspěvek >
Rakovina kory gast. jedleho, 14.1.2009
Praskliny na jar natrite pripravkom PELLACOL, alebo dobrym steparskym voskom Jenten..Sledujte dalej vyvoj, mozno rakovina kory to este nemusi byt.Univerzalna ockovacia latka proti rakovine kory zatial neexistuje.Pre potreby nasu i Slovenska vyraba... celý příspěvek >
Rakovina kory gast. jedleho, 6.1.2009
Gastan jedly je velmi chulostiva drevina, najma na poranenie kory.Vsetky rany musia byt osetrene s pripravkom Pellacol.Poskodzuje ich paraziticka huba Cryphonectria parasitica.Napadnute stromy este s hladkou korou sa daju ockovanim liecit.Viac... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika