Příspěvky uživatele - 207.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
BS Intek PRO 65 OHV - info, 3.9.2009
Děkuji za odpověď a přehledné shrnutí.
BS Intek PRO 65 OHV - info, 3.9.2009
Je to jednobubnová sekačka a užítí je sečení sena-vysoké trávy. Výrobcem všech tří typů sekaček je Jikov. Domnívám se, že to jsou všechno dobré stroje. Zrovna teď jsou za dobrou cenu, která mě donutila i přes neprofesionální obsluhu zajímat se o... celý příspěvek >
BS Intek PRO 65 OHV - info, 3.9.2009
Dobrý den, byl jsem se zeptat v obchodě (Mount.) na bubnové sekačky - přicházely v úvahu 3. Jedna má motor B&S 650 SERIES - 5,5k dále druhá má osazen již zmiňovaný BS Intek PRO 65 - 6,5k, třetí pak Hondu GCV160 - 5,5k. Docela se mi zalíbil... celý příspěvek >
Bubnová sekačka Robot B62, 21.8.2009
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s touhle bubnovou sekačkou?  Cena je celkem přijatelná, do teď jsem měl v hledáčku Vari Líza s motorem GCV160. Na téhle se mi líbí, že sekačka má 2 rychlosti, na videu od vari jsem koukal, že vari líza má při... celý příspěvek >
Sekačka na vysokou trávu, 18.6.2009
Zdravím, našel jsem na netu bubnovou sekačku s názvem ABG Vari Golf, Vypadá to jako jako Vari Líza, ale místo motoru Honda GCV 160, je tam motor ABG, který má ještě o 0¨,5HP vyšší výkon než Honda. Jak jsou na tom motory ABG? Máte s nimy... celý příspěvek >
Jak pěstovat litchi?, 4.2.2009
Ahojky, chtěla bych poprosit o radu. Včera jsem omyla pecky od liči a teď bych je ráda zasadila. Problém je, že nevím jakou zem použít. Koupila jsem si zem na pokojové rostliny. Je vhodná pokojová zem nebo se má použít jiná? Díky.
Ostropestřec mariánský, 18.12.2008
Ostropestřec jsem užíval po mononukleoze a občas si ho dám i teď, po nějaké "kulturní" akci nebo zjara v rámci celkového úklidu organizmu. Pěstovat nedoporučuji, je to opravdu kvalitní bodlák :) Lze koupit semena téměř v každé prodejně... celý příspěvek >
Svářečka x invertor, 25.11.2008
Dobrý den, mohl bych se zeptat, zda-li má GAMA-131 možnost vypnutí hotstart?  Děkuji
Bubnová sekačka BDR 581SP Perla vs Vari DS- 521 Líza, 17.9.2008
---113.230 Ještě jednou děkuji za informace, opravdu seču 3x za rok do kolem 20hod.. :) Pojedu se ještě na obě podívat a rozhodnu se. Díky
Jakou sekacku na hodne vysokou travu na suseni, 29.5.2008
Plánuji též koupi sekačky, u mě to zatím vyhrála VARI DS-521 LÍZA, je to pouze jednoúčelové zařízení, ale líbí se mi na ní motor honda, šípová kola a 4 nože. Je cenově srovnatená se sekačkou DAKR BLP 60 Tekton Honda, která má pouze 2 nože (nevím... celý příspěvek >
Bubnová sekačka BDR 581SP Perla, 25.4.2008
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda někdo vlastní tuto sekačku - motor Briggs & Stratton Intec EDGE 60. Dosud jsem sekal s bubnovou sekačkou bez pojezdu BS 50 - Kovozet Lišov. Bohužel motor Sprint 375 je už za zenitem a sekačka už nestíhá.... celý příspěvek >
Bubnová sekačka BS-50, 19.11.2007
Dobrý den, jsem vlastník této sekačky již cca 6 let, bohužel za tuto dobu již motor ztratil výkon (B&S sprint 375). Se sekačkou jako takovou jsem velmi spokojen - problém byly pouze uklepané spoje díky vibracím a čep vypínání spojky. Zvládala i... celý příspěvek >
Re: zlatý déšt´, 10.4.2007
Dobrý den kdo mě poradí jak množit zlatý dešť.Předem děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika