Příspěvky uživatele - 69.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
draselná sůl, 23.3.2009
Zdravím všechny a chci se zeptal na Vaše zkušenosti s jarním hnojením draselnou solí. Přehmátl jsem se a místo síranu draselného jsem na půlce záhonů rozprášil draselnou sůl. Chtěl jsem tam pěstovat rajčata, mrkev, petržel , červenou... celý příspěvek >
Poradíte s kultivátorem?, 24.10.2008
Dobrý den, i když mě možná zastánci profi techniky znectí, doporučil bych Vaší pozornosti elektrický kutlivátor. Samozřejmě pokud jsou záhony dosažitelné. Koupil jsem takovouto hračku letos zjara cca za 2200,- a jsem s ní docela spokojen... celý příspěvek >
kultivátor Al-ko MH 350, 4.2.2008
Dobrý večer všem.   Máte někdo zkušenost s uvedeným kultivátorm? Mám možnost ho sehnat cca za 4000,- nepoužitý, v záruce. Na mých 250 m2 zahrady by snad měl stačit? Díky Vladimír
vinná réva, 14.3.2007
Cupricolem.Nebo roztokem modre skalice. coz je v podstate totez. chce to tak jednou za mesic....nekdy i drive...po 3 tydnech. Hezky den Chalupny Jan
kultivátor, 19.2.2007
Tak to by bylo přesně to, co bych si představoval. Smůla. Ať jsem hledal kde chtěl, našel jsem pouze kultivátor cca 700W. A když jsem ho viděl v reálu, důvěru ve mě nevzbudil. Už začínám shánět materiál a budu něco dávat dohromady... celý příspěvek >
kultivátor , 14.12.2006
Dobrý den všem. Můžete se se mnou (a možná i dalšími) podělit o svoje případné zkušenosti s použitím kultivátoru? Mam na zahradě cca 250 m2 záhonů a zatím na nich robotuji s rycími vidlemi, motykou a dalším, pro mě již nepříliš populárním nářadím.... celý příspěvek >
Bruska na řetěz, 24.11.2006
Absolutně souhlasím, brousím na brusce řetězy kamarádům na brusce (za panáka, když je to něco dobrého, za děkuju, když je to samohonka :-)) a pilník nosím sebou jako poslední pomoc do lesa. O brusce jsem chvíli přemýšlel, ale vychází mi to, tak, že... celý příspěvek >
palivo pro dvoutakty - Aspen, 8.9.2006 Obsahuje fotku
Děkuji za reakci. Důvod, proč se na Aspen ptám je, že nemám ani auto ani jiný benzínový stroj, a potřebuji benzín pouze pro pilu a navíc velmi nárazově. Nejbližší benzinka je 14 km daleko, nic pohotově dosažitelného. A Aspen údajně má... celý příspěvek >
palivo pro dvoutakty - Aspen, 6.9.2006
Zdravím všechny a chci se optat na případné zkušenosti s palivem Aspen. V servisu mi ho doporučili pro situace, kdy se řeže velmi nepravidelně a neplánovaně (typicky řežu 5 metrů za víkend na špalky, pak 2 měsíce si pila neškytne, pak zakrátím... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika