Příspěvky uživatele - 73.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zásah proti mrazu či monilioze, 19.4.2015
Dobrý den, jako ochrana proti mrazu je zde i jinde zmiňován přípravek Champion. Jde o hydroxid měďnatý. Má stejný účinek i oxichlorid měďnatý (Kuprikol)? Petr
Co je to na svestce II, 3.6.2014 Obsahuje fotku
Dobry den, rad bych se zeptal mistnich zkusenych pestitelu, co je to za zivocicha na svestkach v me zahrade. Pred zhruba 14 dny jsem byl kontrolovat svestku a na plodech jsem nasel neco jako zelene puklice. Dnes jde jiz o hnedozelene utvary.... celý příspěvek >
Aditiva do mazacích olejů, 16.6.2009
Teflon produje pri tepelne degradaci (spalovani, horke plochy) karcinogeny. Zplodiny jsou navic silne korozivni. Jak drahe je Vase zdravi? S nazory uzivatele andy.wise se v tomto pripade plne ztotoznuji. Pokus podle popisu J.S. je... celý příspěvek >
Vypinani ctyrtaktniho motoru syticem, 17.5.2009
Olej SAE 5W-30 dost casto maji snizenou HTHS viskozitu. Jedna se napr. o oleje s normou ACEA A1. Tyto oleje jsou naprosto nevhodne pro pouziti misto oleje SAE 30. Pro Vase pouziti jiste vyhovi olej 10W-40 plnici idealne... celý příspěvek >
Vypinani ctyrtaktniho motoru syticem, 17.5.2009
Motor se se syticem "dusi" a palivo se spaluje spatne nebo nepravidelne. Proto ty "saze". Jednoduse moc bohata smes a nedokonale spalene palivo. Navic motor na prilis bohatou smes vydrzi bezet relativne dlouho. Pri vypnuti... celý příspěvek >
Vypinani ctyrtaktniho motoru syticem, 16.5.2009
U 4T motoru to problem byt muze. Nespalene nebo spatne spalene palivo se dostava do oleje a s nim i "saze". Olej se rychleji "opotrebovava" (DD aditiva). Mozne jsou i usady ve spalovacim prostoru a svody na... celý příspěvek >
Jake znacky lozisek jsou nejlepsi?, 1.5.2009
Podle meho je to jak pisi ostatni. Lozisko nevydrzelo, protoze je pouzito zrejme spatne. Vyrobce za to asi nemuze. Lozisko s vetsi vuli patri do vysokootackovych mech. a vyssich teplot. Ono i v mistech, kde na vetsi vuli nesejde, je lepsi lozisko v... celý příspěvek >
Čím mazat převodovku na BDR 700?, 26.4.2009
Plasticke mazivo nemaze obehem samotneho plastickeho maziva, ale maze predevsim postupnym uvolnovanim oleje zachycenym ve zpevnovadle. To, co umoznuje pl. maz. "vtekat" k treci plose je konzistence maziva, ne bod skapnuti. Sam jsem u me... celý příspěvek >
BDR 700, 24.2.2009
Mozna si opravdu zkuste sekacku pujcit v pujcovne. Pokud se Vam osvedci, kupte si ji natrvalo. Naklady na pujceni se Vam jiste vrati v uzitne hodnote dobre zvoleneho stroje. PKod
BDR 700, 12.2.2009
pro host - xxx.xxx.77.50: pokud byl dotaz na moji BDR700, potom se zda, ze ano. Podle obrazku se jedna o totozny model a pokud to dokazu odhadnout, i prumer "bubnu" je stejny. K sekacce pouzivam 2T Jikov 1453. PKod
Bubnová sekačka Panter 6,5HP, 3.2.2009
Kdyz uz je toto tema zase otevrene, rad bych upresnil popisovane problemy. Nyni vlastnim BDR700 a stejny pozemek jsem predtim sekal 2x Panterem (viz muj prispevek z 25.6.2008). Popisoval jsem tu mimo jine problemy s nozi a upevnenim nozu k... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika