Příspěvky uživatele - 160.85

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škůdci na borovici, 3.8.2011 Obsahuje fotku
Na mé okrasné borovici se objevily pro mě neznámí škůdci, tak se chci optat, zda někdo neví, o co se jedná a jak se toho zbavit. Děkuji Kasalová
Zloutnuti thuji Smaragd, 2.5.2011
Dobry den, mohla bych poprosit o radu, mame tretim rokem thuje smaragd, asi pred mesicem jsem provedla hnojeni zalivkou, presne podle navodu 2 odmerky na 10L, byl to kristalon na jehlicnany.A ted zacali zloutnout na vrskach nebo ze spodu, neni to... celý příspěvek >
Zarovnavac hran travniku Texas, 7.4.2011
Dobry den, mate nekdo zarovnavac okraju travniku Texas, myslim ten elektricky.Jak jste spokojeni, dekuji za nazor.
Gril Weber, 6.4.2011
Chtela bych poradit s vyberem grilu weber, bud na drevene uhli nebo plynovy, vic se priklanim k plynovemu, ale mam docela strach z plynu.Jaky typ by vyhovoval pro 5 osob.Je u grilu nejaka vydlice na grilovani kurat, nebo se kure griluje na rostu.Budu... celý příspěvek >
Zarovnavac okraju Fiskars, 6.4.2011
Mate nekdo toto naradi, zarovnava prerostle okraje travy od obrubniku, nastavec stoji okolo 700 a jeto takove ozubene kolecko + nasada 300kc.Na obrazdu to vypada lakave, ale jake je to v praxi, takjestli mate nekdo zkusenost, napiste dekuji.
Universalni granulove hnojivo, 6.4.2011
Dobry den, chtela bych poradit, je nejake univerzalni granulove hnojivo.Mam od lonskeho roku zahradu, kde mam thuje, okrasne kere, azalky,ruzne jehlicnany, okrasne travy a spoustu dalsich trvalek.Jak se takove hnojivo aplikuje, staci pohodit pred... celý příspěvek >
Surfinie a bacopa, 5.4.2011
Chtela jsem poprosit o radu, mohu vysadit do 60cm truhliku 3 surfinie a 2 bacopy.Mohou tyto balkonovky, byt spolu v jednom truhliku.Nebo co by se hodilo k cervenym surfinkam, diky.
Zeleň do truhlíku, 16.5.2010
Dobry den, chtela bych poprosit o zjisteni nazvu previsle zelene, nasla jsem ji na strankach Lebis.Jedna se o previslou zelen s listecky ve tvaru penizku, na fotce ji ma asi i s zlutymi kvitky.Pestuje se i na skalkach a nevymrza.
Sundavillea red, 5.5.2010
Dobry den, vim uz toho o teto kyticce bylo napsano vic nez dost.Muj problem je v tom ze mi nejde vubec pestovat, poradi mo nekdo kde delam problem.Mam ji od lonskeho roku, byla krasne narostla.Na zimu jsem ji ostrihala a v unoru zacala obrustat, mela... celý příspěvek >
Co modrého k muškátům?, 21.4.2010
Dobry den, mela ksem v loni cervene previsle muskaty s bilou bakopou, bylo to moc pekne.Letos mam muskaty s modrou vejirovkou, take jsem to videla a moc pekne.Pouzivam samozavlazovaci truhliky a mam to na jizni stranu.
Vadnuti balkonovych sazenic, 11.4.2010
Dobry den, prosim o radu.Mam v samozavlazovacich truhlicich sazenice vejirovky a million bells.Po koupeni byli zdrave, jsou od Lebise.Po ctrnacti dnech, zacali pomalu vadnout.Substrat mam ze zahradnictvi, zalevam 2 krat v tydnu primerene... celý příspěvek >
Hosta (Bohyska), 29.3.2010
Mam spouty druhu a jsou prevazne na slunci, vypadaji moc pekne.Sice obrustaji o neco dele, nez jine trvalky.Kazdy den jim trochu vecer cvrknu vody, jen v tech nejvetsich vedrech.Sypu okolo vanis na slimaky, ty bohysky miluji snad ze vseho... celý příspěvek >
Kose stojany od Lebise, 28.3.2010
Jsem velice spokojena, mam je druhym rokem.Byla jsem si dokoupit kose na balkon, sice jsou trosku drassi, ale vyplati se.Me se i osvedcili zavlazovaci truhliky, mam jich uz 18 a k tomu jeste kose.Kupuji si u nej i balkonove kvetiny, vse doporucuji.
Strihani a nestrihani travin, 24.3.2010
Dobry den, mam od lonska spoustu travin, ktere jsem na podzim svazala.Nektere jsou vysoke, kroucene,nizke a par jich mam i s tusim listem, hlavne u nich nevim co s nimi.Je vysoka 30-40cm, stihly list zelenozlute barvy s bilym prouskem u... celý příspěvek >
Hnojivo - thuje smaragd, 23.3.2010
Dobry den, chtela bych poprosit o radu, jake pouzit hnojivo na thuje.Na netu jich je spousta.Je lepsi granulovane, tabletkove zapravene do pudy nebo tekute do vody a zalit je.Mam je sazene na podzim a v dubnu bych je chtela prihnojit.Me se vice... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika