Příspěvky uživatele - 52.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žloutnoucí habr, 22.9.2009
Máte opravdu krásný habrový plot. To se vidí málokdy. Je to nějaký speciální kultivar? Nebo hodně zavlažujete?
Kvalita trávníku - tráva s tvrdými plazivými stvoly, 12.6.2009
Tak, tak. Ikdyž to někomu může připadat pomalé, věřte mi, že to vede k úspěchu. V polovině dubna jsem věnoval půl soboty natírání Roundupu štětcem na stejnou potvoru jako na obrázku a nyní je od ní definitivní pokoj. Nikde už po ní není ani památky.
Pýr v okrasném trávníku, 26.5.2009
Udělal jsem to samé, jen s rozdílem, že jsem to dělal sám. Dělal jsem to asi 2 hodiny, hezky opatrně jen listy pýru a nyní po 3 týdnech jsem už uplně bez pýru. Hurá, hurá, hurá. Jo a dělal jsem to Roundupem.
Hnojivo na trávník, 26.5.2009
NPK jsem loni také používal s obdobnou zkušeností. Letos jsem zkusil na doporučení zahradníka už jen čistý ledek vápenatý od Lovochemie (25kg za 240 Kč) a jsem nadmíru spokojen. Jednou za 3 týdny rozhodím malé množství (3 kg na 500 m2) a roste to... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka Al-ko Comfort 38 Soft-Touch, 26.4.2009
Mám také ruční vřetenovku AL-KO a tohle mi vůbec nedělala a nedělá. Mám ji druhým rokem a seče nádherně. Skutečně i A4 krasně rozstříhne. Nic jsem na ni neseřizoval ani po čase nebrousil. Skutečně mi připadá, že se doostřuje sama. Ta Vaše nebude asi... celý příspěvek >
Výběr kvalitní travní směsi, 26.4.2009
Tak to je poprvé co někde čtu, že může vymrznout trávník. Snad u trávníku zasetého v létě nebo až na podzim může první zima udělat paseku, ale u víceletého trávnku je to blbost.Trávník prostě není obilí... Jo sněžná plíseň ta může trávník dost... celý příspěvek >
Kvalita travního osiva, 20.4.2009
Travní směs Barenbrug (Gazon) mám vyseto na 600 m2 k naprosté spokojenosti. Letos jsem dosel asi 100m2 a uz to krásně vyrašilo. Koupil jsem 15kg pytel a mám ho uskladněný v suché a chladné místnosti v originálním pytli. Řekl bych, že ani po 3 letech... celý příspěvek >
Zatravnovacky, 24.3.2009
Doporučuji směs Gazon od výrobce Barenbrug. Mám zaseto 200m2 v plastových zatravnovačkách a je radost pohledět na krásné "bochánky". zatravňováky už nejsou dnes moc vidět (po 2 letech) a 3-4 přejetí autem za den trávníku nevadí. Jen doporučuji... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika