Příspěvky uživatele - 90.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelená vajíčka, 26.2.2010
Slepice araukany opravdu nesou zelená a modrá vajíčka. Toto plemeno pochází z Peru. Inzeráty těchto slepic bývají běžně v bazoši a fauně
Vřetenová sekačka TC 32 Me, 20.6.2009
Zkuste ruční vřetenovku od husqvarny. Mám asi 15 let (myslím model diamant 40) a i po letech funguje velmi dobře. Na vřetenovce je základní dobré nastavení přítlačné lišty. Pokud tomu budete věnovat trochu péče, pak výsledky budou dobré. Udržuji asi... celý příspěvek >
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 14.6.2009
Dekuji za rady, a kdyby byli jeste nejake napady nebo skusenosti tak dejte vedet.
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 14.6.2009
Mam vinny kvas ale po vypaleni se tomu taky rika kalvados nebo se pletu. Sud je starsi neni citit po nicim, vim ze po vysireni neni jeste zavineny to je jasne. Takze vysirit a nechat vyvetrat?
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 12.6.2009
Napsal jsem to spatne ne slivovici ale kalvados. Kvas je v poradku. Musi se sud po vysireni jeste nejek vyplachnout nebo poradne vyvetrat.?
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 12.6.2009
Ja mam totiz doma kolem sto litru vinneho kvasu a chci ho po vypaleni dat do sudu uzrat. Tak uvidim jak to dopadne...!
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 11.6.2009
Dobrý den, chci uskladnit slivovici v zavíněném dubovém sudu. Mám ten sud vysiřit ještě před zavíněním nebo až po něm? Prosím o radu jak postupovat aby vše dopadlo O.K. Předem dekuji.
Orchideje, 8.5.2009
Milý JP.. (169.25) řekla bych, že dotyčný myslel tu, kterou koupíte v každém OBI apod. Pro 234.161 Ta moje kytka to má na štítku na obalu, tak třeba tam taky najdete, jak na to :-)) Verča
Fialky, 8.5.2009
Ahoj :-) loni na jaře jsem zapichla jeden list do hlíny, do podzimu byl plný květináč i s květy. A takhle mi to dělají pokaždé, holky šikovný. Tak třeba taky začne :-)) Verča
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika