Příspěvky uživatele - 235.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uchování hotového kvasu z třešní, 22.6.2009
Presne tak.  Ono je dosť roboty už len so slivkami, ktoré sú väčšie. A pri nich simôžete sadnúť kľudne na zem a zbierat popadané, kdežto čerešne musíte fakt trhat na rebríkoch - väčšinou oberám vysokokmene a to je tiež na zabitie a dobiť si celý... celý příspěvek >
Uchování hotového kvasu z třešní, 22.6.2009
Nejako mi to nedá, ale z 250 L kvasu len 13l...? Nejako sa mi to nezdá, čerešne nemajú vysokú výťažnosť, ani nejaké letité skúsenosti s nimi nemám, ale mám pocit, či Vám neprekysli.  Čerešne sa rodia, zbierajú, ale predovšetkým kvasia za teplých... celý příspěvek >
Uchování hotového kvasu z třešní, 22.6.2009
Čerešňový kvas považujem za nebezpečný, z takého pohľadu, že rýchlo vykvasí a rýchlo sa môže prekysnúť. Mám obavy, či teplota 10 bude dostačujúca... Malo by sa jednať o teplotu ešte bližšie k bodu mrazu.  Na druhej strane neverím, že sa nenájde... celý příspěvek >
Okousane letorosty, 21.6.2009
Na podzim vysazenych durancii mam krasne dlhe letorosty. Listy na nich obrovske no okousane. Jsou okousane na kazdej mladej durancii jak na myrobalanu tak pravokorenne. Co to je a muze to oslabit jich dosud vitalni rust?
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 11.6.2009
Podelím sa s Vami o jednu informáciu, ktorú som sa dozvedel.  Môj priateľ, na radu ďalšieho priateľa,  si dal vyrobiť drevené súdky z dreva Moruše. Vďaka tomu, že neďaleko máme dobrého výrobcu sudov, rozširuje sa móda plnenia slivovice do... celý příspěvek >
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 11.6.2009
Niet, čo skrývať.  Pár ráz sa mi stalo, že aj pri dodržaním správnych zásad založenia kvasu a jeho vedenie a pálenie, sa mi stalo, že som s výslednym destilátom nebol spokojný. Preto z vlastnej skúsenosti tvrdím, že dub sud za dva roky stiahne... celý příspěvek >
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 11.6.2009
Podľa môjho názoru naplnenie slivovice do dubového sudu ju degraduje. Pokiaľ je dobrá a povedená nedával by som ju. Ale keď sa nepodarí, čo sa môže stát akémukoľvek odborníkovi, možno by som ju dal. No prikláňam sa k jablkovici, nanajvýš hruškovici... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika