Příspěvky uživatele - 134.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování okrasných travin ze semen:), 20.7.2011
Poradí někdo v jakém období a jak si můžu vypěstovat vlastní traviny ze semen... spousta mě jich teď kvete a některé bych ráda rozmnožila... Vím, že se množí i dělením... ale zajímá mě ten výsev:). Díky
Co je to za strom?, 3.6.2010
to je přesně on, děkuji Vám... už nemáme brouka v hlavě
Co je to za strom?, 3.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer, co to je za strom? Poraďte, prosím, děkuji.
Netřesk, 17.5.2010
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jestli jde nějak přerušit kvetení u netřesku nějak v prvopočátku... aby mě pak po květech nevznikaly ta šeredná vyschlá místa. Nějak se to zaštipuje? Díky
Přesazení 5leté broskvoně?, 13.3.2010
Vím, ale nevadí, o broskve nemáme v rodině nouzi
Přesazení 5leté broskvoně?, 13.3.2010
jasně, že po sklizni, zas nejsem takové střevo
Přesazení 5leté broskvoně?, 10.3.2010
Přesazení má už holka jistý, takže ji pak ořežu a uvidím, co z ní bude. Mějte hezký zbytek večera a díky za Váš čas.
Přesazení 5leté broskvoně?, 10.3.2010
děkuji za spoustu drahocenných rad a taky za Váš čas.díky
Přesazení 5leté broskvoně?, 10.3.2010
Já to zkusím... a když to nepůjde, tak s ní zatopím a koupím novou..., díky za váš čas.
Přesazení 5leté broskvoně?, 10.3.2010
Je to i nutné, když byla stříhána na podzim?...není nějak zvlášť vzroslá
Přesazení 5leté broskvoně?, 10.3.2010
Dobrý den, ráda bych přesadila 5letou broskvoň a nevím, kdy je nejvhodnější doba a zda jí příliš neublížím. díky
Kdy ostříhat meruňku?, 10.3.2010
Dobrý den, jdu pro radu, mám na zahradě přibližně 10letou meruňku a přijde mi, že roste už pomalu do nebes, ráda bych ji nějak trochu přistřihla, ale bojím se, abych jí nějak neublížila... vím, že se nějak zvlášť neřežou. díky
Jakou pozdní odrůdu broskvoně?, 3.3.2010
Děkuji za cenné rady...s tím dozráváním těch broskví... to bylo jedna bába povídala, takže těžko říci, co je na tom pravdy. Ještě jednou děkuji a mějte krásný den.
Jakou pozdní odrůdu broskvoně?, 3.3.2010
Broskvoně nám tu jdou celkem obstojně... mám jednu bělomasou(ta zraje celkem brzy) a druhou žlutomasou a ta zraně nějak v červenci... ráda bych nějákou, co by zrála na konci září nebo tak nějak... vím, že snad nějáké odrůdy dozrávají... celý příspěvek >
Jakou pozdní odrůdu broskvoně?, 3.3.2010
děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika