Příspěvky uživatele - 79.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poškození kmene u mladého stromku, 19.7.2021 Obsahuje fotku
Ještě přikládám fotku kompletního poškození. M.
Poškození kmene u mladého stromku, 19.7.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, při provádění letošního výchovného řezu (cca začátek května) jsem v sadu narazil u jednoho ořešáku na poškození kmene, které bylo v rámci pukliny, v nejhlubším místě max 1 cm hluboké, kdy v místě bylo uhnívající dřevo. Místo jsem... celý příspěvek >
Vyrábí se el. rotavátor?, 22.4.2008
Bohužel ve Frenštátě ukončili výrobu, měl jsem ho - výborný stroj.
Jaký kultivátor?, 17.4.2008
Před pár lety dělalo JZD Javorník v Trojanovicích u Frenštátu p. R. perfektní el. rotavátor 1,5kW/ 400V motor a šneková převodovka. Bylo to variabilní se spoustou příslušenství, pluh, brány, sekačka, čerpadlo na vodu, vyorávač brambor, aj. Měl... celý příspěvek >
kultivátor, 16.2.2007
Svého času vyrábělo JZD v Trojanovicích el. kultivátor, s nastavitelnou šířkou 20 až 60cm, který byl univerzální, pohonná jednotka 1,5kW /2800ot 380V, zpětný chod a další volitelné nástavby sekačka, pluh, vyorávač brambor, ohrnovač... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika