Příspěvky uživatele - 145.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyber motorovej kosacky s pojazdom - Dolmar, Stiga, Al-ko, 9.6.2009
Radeji si projdete i nazory na radu AL-KO Comfort. Myslim, ze na svahovitem terenu dlouho nevydrzi.
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 26.4.2009
Sekačku mi dodali sestavenou až na zahradu, tak bych řekl, že by spínaní pojezu mělo být seřízené. Zkusím se na to podívat. Nemusím sekačce pomáhat vždycky, jen když se rozjíždí přímo do hustší trávy nebo když to je trochu do kopečka.
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 26.4.2009
Nakonec jsem se rozhodl pro osvědčenou značku a koupil Stiga Turbo 47S Honda. Uvažoval jsem také o Stiga Turbo 53 S BW, ale nemohl jsem o ní najít niž bližšího a ani prodavač na prodejně mi k ní neřekl nic víc, než že ji má na skladě . Váš příspěvek... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 20.4.2009
Co byste řekli na Stiga Turbo 53 S BW? Martin
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 19.4.2009
No je to džungle. Tady prodejce opakovaně potvrzuje, že na tom Weibangu žádná třecí spojka není a přitom o kousek výše má napsáno že je.  . Nakonec, i bez té spojky by to mohla být dobrá sekačka. O 4750LKT na jiném vláknu píšou, že se těžko... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 18.4.2009
OK. Díky. Martin
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 18.4.2009
Dobře, je mi to jasné. Chápu, že když je v půčovně mění 2x do roka, tak doma to může být 1x za dva roky, ale pořád je to asi horší než u konkurence.
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 18.4.2009
Honda se mi zdá přece jen drahá, i když věřím, že je vynikající. Na ta nejobtížnější místa už jsem si stejně koupil křovinořez, takž si myslím, že sekačka by mi mohla stačit levnější. Z těch lepších značek by snad připadala v úvahu HQ R145SV. 
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 18.4.2009
:) Jak tak koukám z okna, tak tráva zatím jen nabírá sílu. Přinejhorším se s tím budu trápit křovinořezem jako loni. Jestli to tak dopadne, tak mě asi první sečení definitivně donutí tu sekačku koupit :). Martin
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 18.4.2009
Dobrý den, jsem rád, že se ozval někdo, kdo o Weibangu něco ví. Podle popisů na eshopech to vypadá přesně tak, jak říkáte, jen pořád nemůžu narazit na někoho, kdo by měl s Weibangem vlastní zkušenost - kromě toho pána, který psal, že Weibangu padají... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 14.4.2009
Já jsem s Vámi mailem nekomunikoval, takže děkuji, že jste tu napsal své osobní zkušenosti. Takové informace jsou k nezaplacení. Nejvíc mě zarazilo, že sekačka na nerovném terénu drhne, z toho mám trochu obavy. Dokážete posoudit, jak je na tom v... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 14.4.2009
Asi máte na mysli větší sestřičku MEGA 5220 LKT. Parametry má dobré, jediné mínus je trochu větší udávaná hmotnost. Máte s tou sekačkou nějaké praktické zkušenosti?
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 13.4.2009
Děkuji za tip. Honda se mi zdá přece jen drahá. Na Al-ko už jsem se trochu díval, ale pokud vím, tak zrovna tu třecí spojku na noži nemají. Nebo myslíte, že její význam přeceňuji? Pokud jde o správný název "věhlasné automobilové... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 13.4.2009
Dobrý den, chtěl bych poradit s výběrem sekakčky pro zahradu 1400m. Zahrada je položená na svahu, po vrstevnici. Jsou na ní ovocné stromy a hlavně nebyla moc udržovaná udržovaná, takže je je dost hrbolatá. Není to žádný anglický trvník, spíš česká... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika