Příspěvky uživatele - 0.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit studny, 22.4.2010
Co používal na čerpání původní majitel už se asi nedovím. Ten už šest let nežije. Kdybych měl jistotu, že z té studny něco ještě bude, tak ji určitě likvidovat nebudu. Jen mě ani nenapadá, jak z ní tu suť, která tam je dostat. Na zasypání bych... celý příspěvek >
Jak se zbavit studny, 18.4.2010
Mám podobný,,problém" Na dvoře mám vrtanou studnu, průměr 50cm, hloubka cca 12 m. Uvažuji o jejím zasypaní. Voda tam moc není, přes léto spíš jen bahno, v současnosti cca 30cm vody. Nehledě nato, že už tam je asi naházenej nějaký bo... el - na... celý příspěvek >
Co je to?, 14.2.2010
Vážení, moc díky, taky si myslím, že nejlepší bude strom vyfotografovat.Ráda to udělám, fotku doložím.Taky mě napadla katalpa, je moc krásná, ale právě ty lusky takže.Tři semínka jsem dokonce dala na mokrou vatu a zdá se, že možná vyklíčí.Možná.Tímto... celý příspěvek >
Co je to?, 13.2.2010
Děkuji moc za reakci, ale on to asi dřezovec nebude.Známou strom zaujal listy velikými jako dlaň a tyto vypadají jako od akátu, nevím přesně, jak druh listu mám nazvat, promiňte ale stejně děkuji.V.
Co je to?, 12.2.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer,dostala jsem tyto lusky.Jsou z nějakéh stromu a nikdo z mých známých neví,z jakého.Poradíte? Vím jen,že je to ze zámeckého parku.
Eltronické plašiče myší, 13.8.2009
jaké máte zkušenosti
Sekačky od Mountfieldu, 7.7.2009
Dobrý den, mam známé a koupili si nejsilnější mulčovač co mountfield nabízí. Mají velkou zahradu asi cca 1hektar a vždy usečou půlku někdy i míň a musí to reklamovat a musí čekat 14dní a někdy i více. Řekli jim že je tam nějaká pořád stejná chyba... celý příspěvek >
Kvalita trávníku - tráva s tvrdými plazivými stvoly, 9.6.2009
Štěteček a dominátor, trpělivost,při chvilkách prostě projít a tuto trávu potřít a takhle pořád dokola.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 18.5.2008
to nepopírám
Křovinořez Stihl FS130, 18.5.2008
ne bohužel jelikož jsem jeden z dealerů tak o tom mám nějaké informace zelená zahrada vám nevystaví ani orig. záruční list jen a pouze fakturu a záruky se nedovoláte
Křovinořez Stihl FS130, 18.5.2008
konkrétně zelená zahrada tyto stroje kupeje od našich některých dealerů za nákupní cenu a nasadí si na to 5% rabatu ale musím vás upozornit že ze zelené zahrady jsou stroje bez záruky
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 18.5.2008
STIHL stroje jsou perfektní co se kvality týče tak i moderní konstrukce ted vyjde nová serie s předvýplachem a dvěma difuzory jako je to u ms441 u všech modelů je předehřev karburátorů a vyhřívání rukojetí je plinulé ne jako u jiných značek že vás to... celý příspěvek >
Křovinořez Honda UMK 435, 3500m2, nebo jiný?, 18.5.2008
jedině značku STIHL
Benzinová sekačka, 18.5.2008
Vikinga mohu taky doporučit jsou to perfektní stroje
Stihl FS 130 4-mix, 17.5.2008
tak je to přesně naopak než tvrdí pán z příspěvku na de mnou s těmy ventily s prominutím je to blud 4mix není skoro možné zadřít stroj se zadřel až po 4 nádržce paliva bez oleje a to tím stylem že se zadřely ventilya píst je vyrazil ven ale to vás... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika