Příspěvky uživatele - 9.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalita trávníku - tráva s tvrdými plazivými stvoly, 8.6.2009
No, otázkou je, zda je to opravdu jednoletka. Každopádně já teď seču 2x týdně na 3 cm, jenže problém je v tom, že ty stvoly se plazí u země, takže je sekačka stejně všechny nevezme.
Bioaktivní přípravek na trávník, 1.6.2009
Nevím, jestli je to, co hledáte, ale já vím o tzv. mykorhize - tj. jsou půdní houby, které žijí na na kořenech a měly by zlepšovat kde co. Nejvíc informací o tom jsem našel na stránkách firmy Symbiom (dopředu říkám, že nejsem obchodní zástupce... celý příspěvek >
Kvalita trávníku - tráva s tvrdými plazivými stvoly, 1.6.2009
aha, zapoměl jsem se přihlásit, takže příspěvek od "xxx.xxx.9.119" je od autora dotazu, sorry
Kvalita trávníku - tráva s tvrdými plazivými stvoly, 1.6.2009
S tou lipnicí je to takový vůbec podivný. Je lipnice luční, ta bývá součástí standardních osevních směsí včetně Barenbrugu, takže to by snad neměl být problém. Leda by zrovna v mé parkové směsi byla nějaká speciální odrůda, která má dělat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika