Příspěvky uživatele - 133.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ruské kuželky - nákres, 29.4.2010
Neměl by někdo zaručeně pravý nákres kontrukce (šibenice) na ruské kuželky? Na netu jsem neco našel ale nákresy se od sebe dost odlišují.
Nákupy v Polsku, 7.6.2009
dekuji za prispevek, kolem Bialsko-Biale to vypada na zahradnicke centrum. Muzu vas poprosit o nejake kontakty na ty vase centra, pokud je jeste vite. Jestli nechcete delat verejnou reklamu tak na: ax(zavinac)email.cz. dekuji.
Nákupy v Polsku, 7.6.2009
Dobrý den, mám v plánu vyrazit do Polska na nákup stromků a keřů na zahradu. Zatím jsem slyšel o velkém zahradnictví v Pisarzowicích. Byl tam někdo osobně?? Co mám od toho čekat? Čím lze platit? berou karty a koruny? Jo a kde to přesně je? Někde... celý příspěvek >
Čím zahubit pařez černého bezu?, 1.6.2009
Poradí mi někdo čím a jak zahubím pařez černého bezu o průměru cca 20-30 cm, který pořád opouští nové větvě? Problém je, že pařez je pod plotem mezi mnou a sousedkou, se kterou se moc nemusíme, takže vykopání nehrozí a ani by to kolem toho plotu asi... celý příspěvek >
Co poridit na sekani plochy 1500m, 1.6.2009
ja hlasuji pro sekacku mam pozemek 1700m, minus RD ale tech 1400 ciste travni plochy to bude, zatim mam JEN travu, a sekam to s HQ 152 cca 1,5 -2 hod. jestli tam ale planujete chodniky, pergolu, gril, psi boudu, zahony, skalky atd.. tak z travy... celý příspěvek >
Druh a velikost thuje?, 10.5.2009 Obsahuje fotku
Prosim vas o pomoc co je to za druh thuji a do jake velikosti dorustaji??
Nový stavební zákon, 20.4.2009
prectete si vyhl. 501/2006 § 25 odstupy staveb tato stavba musi byt umistena min 2m od hranice pozemku pokud jim nepovolite udeleni vyjimky. podat podnet na stav. urad a ten naridi odstaneni stavby. pri necinosti (nad 30 dnu)  podat... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika