Příspěvky uživatele - 209.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 22.4.2010
to vite že něco se zhroutilo přes zimu, stačily 2 michačky betonu kterym sem pak nerovnosti přemaznul.
Velda I-Tronic IT 35, 20.4.2010
tak veldu 35 mám od lonska celkem dost se mi osvědčila řasy skoro zmizely no spíš už nerostly do obřich rozměru ale pozor velda totiž vylučuje měd takže pokud mate jesetery a ori.koi kapry nemuže byt velda spuštěna pořad, jinak se rozloučite s... celý příspěvek >
Rezavy cipřišek, 20.4.2010
hořka sůl by měla pomoci hodně se mi osvědčila
Opravdu mini jezírko, 15.4.2010
kupte si fontanku někde z hobbymarketu a mate to
Řebčík královský, 15.4.2010
je možne aby rebčik už kvetl v tomto obdobi?
Proč rezaví thuje?, 12.4.2010
zkuste hořkou sůl, moc se mi osvedčila
Bažinka ve staré vaně, 11.4.2010
tak s timhlem nazorem nesouhlasím, mám ve skalce litinovou nadobu o obsahu 100l a nemam žadny problem s dopouštěním vody, je cela zapuštěna do země a vysypana jilem a hlinou.Za celou dobu co ji mám což je 6 roku nebyl problem s vodou rostliny si... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 11.4.2010
piskovec je použit na vytvořeni skalky
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 11.4.2010
tak to já jsem si svoje jezirko vykopal zasadně ručne ryč, lopata a kolečka, začal jsem na podzim roku 2008 a na jaře 2009 bylo jezirko vykopane 1.června 09 sem jezirko spustil ikdyž všechno nebylo ješte ok rostliny atd. Max hloubka je280cm rozměry... celý příspěvek >
Jak vyčistit jezírko od řasy, 4.4.2010
ZEOLIT neni na odstranění řas! timhle připravkem ŘASY neodstranite nikdy z vody.
Muzu hnojit Thuje hnojivem Horka sul?, 4.4.2010
spalila byste je pokud byste aplikovala hořkou sůl třeba v poledne, tato aplikace se děla bud brzo rano nebo večer
Kdy zasadit okrasné trávy?, 4.4.2010
tak okrásne travy už jsem sadil před 2 tydny, a daři se jim fakt vyborně a taky nevídím žadcny problem sazeni v teto době
Zasazení kany, 4.4.2010
nejlepši ji je zasadit do velkeho květinače už jich sadim 5 rokem a nemám problem se slimaky vubec, uměla hmota jim totiž nechutna
Jaké ryby? pstruh x siven x jesen x okoun x jeseter, 31.3.2010
pokud mate koupaci jezirko nedoporučuji žadne ryby davat do jezírka, za rok toho budete litovat že jste jich tam dal!
Jak vyčistit jezírko od řasy, 27.3.2010
nejlepe pusobi na dlouhe řasy Peroxid! rano nasypete v určitem množstvi a odpoledne sesbirate podběrakem zbytek nasaje filtr a jezírko je vyčištěne, mužu jen doporučit
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika