Příspěvky uživatele - 131.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 11.6.2009
Podívejte se co píšete, téma fóra zní "Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety" a ne "Vypouštění septiku do kanálu ". Pokud to však nechápete, bavíme se tu o tom, jestli je vhodné použít obsah separační toalety na hnojení... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 11.6.2009
Vy tady mícháte páte před deváté. Je rozdíl mezi lidskými exkremety a zvířecím hnojem a to jak ve složení, tak obsahu patogenů. Trus býložravců obsahuje hodně nestrávené vlákniny, která má blahodárná vliv na strukturu půdy. Lidské exkrementy by se... celý příspěvek >
Podezřele suchý trávník, 11.6.2009
Nejlepší je prý kropit v ranních hodinách. Slunce ještě nepálí a voda tedy nebude jako lupa. Trávník není ani rozpálený takže nedojde k tepelnému šoku. Kapičky vody do horkých odpoledních hodin na stéblech oschnou. Má to jeden háček - kdo má na to... celý příspěvek >
Aerifikační vidle, 11.6.2009
Dobrý den, nevíte někdo kde je možné sehnat aerifikační duté vidle na trávník? Potřebuju ho provzdušnit do hloubky, protože půda je hodně těžká. Děkuji.
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 10.6.2009
Jedna z mála neškodných... Víte například, co že ŽLUŤ SY, Košenila, Citronová červeň,...? A jak jsou z těla odbourávány? Žádná fóbie to není, pokud máte základy biochemie, určitě by jste to nenapsal.
Kompostér - který, proč a na co užít kompost?, 10.6.2009
Kompost z kompostéru není plnohodnotný. Kompostování probíhá poměrně rychle, až několika násobně. Kompost připravený konvenční metodou mívá max teplotu při zrání cca 65 stupňů při dobrém založení. Kompostér dosahuje i 80 stupňů a dochází k degradaci... celý příspěvek >
Podezřele suchý trávník, 9.6.2009
S trávníkem jsem měl podobný problém, i když jsem ho zalával, tráva schla. Poprvé byl problém zapříčiněn tím, že jsem zaléval odpoledne a trávník mi popálilo slunce. Boužel jsem neměl jindy čas a trávník na to velmi rychle negativně reagoval. Po... celý příspěvek >
Jak zachránit lípu, 8.6.2009
Mám také problém s lípou. Roste poblíž foremníé budovy a kvůli rozšíření výroby bylo nutné prakticky vše okolo ní zalít betonem a vydlážtit. Nezní to pěkně ale nebylo vyhnutí. Je to asi 10 let a samozřejmě jí to neprospívá. Má málo listů a ještě k... celý příspěvek >
Hnojůvka z kopřiv, 7.6.2009
Dobrý den, hnojůvku jsem zatím nikdy nepoužíval, ale s tím, že za zahradou jsou lány kopřiv, plánuji založit celý sud. Chtěl bych se zeptat jak to je s ředěním - pro kvasení se použije třetina sudu kopřiv a 2 třetiny vodý a hotový produkt se ještě... celý příspěvek >
Kravský hnůj - kam s ním?, 7.6.2009
Dobrý den, prosím vás o radu, mám doma asi 5 kg granulovaného hnoje a zjistil jsem, že se do nějak dala plíseň. Je možné ho ještě použít a nebo ho mám raději vyhodit? Normálně bych ho asi hodil do kompostu, ale boužel jsem ho kvůli přestavbě zrušil... celý příspěvek >
Prechod z kraliciho kompostu na travni kompost, 7.6.2009
Jak píše Juro - popel musí být spálen dokonale, tedy musí jít o popel z kotle na dřevoplyn a nebo z automatického kotle na dřevěné peletky. Z běžných prohořívacích kotlů obsahuje popel hodně uhlíku a tím pádem jsou ostatní minerály... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika