Příspěvky uživatele - 16.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jde zapůjčit vertikulátor?, 5.6.2009
Dobrý den, tak jsem prostudovala, jak založit trávník s lučním kvítím. Moc se mi líbily i fotečky, které někdo poslal. A tak jsem se chtěla zeptat, zda jde i zapůjčit vertikulátor. Jsem z Litvínova. Poblíž třeba většímu městu Ústí n.Labem. A je tento... celý příspěvek >
Trávník s lučním kvítím, 2.6.2009
Dobrý den, chtěla bych mít okolo baráku trávník s lučním kvítím. Ale nevím, jak ho mám založit. Mám jít někam na louku a vykopat rostlinky a přesadit ke mně do trávníku. Přečetla jsem si, že se pak nesmí moc sekat. Poradíte mi jak na to?Díky Renata
Sloupovité jabloně, 27.5.2009
Dobrý den, jsem úplný začástečník a chtěla jsem se zeptat. Na podzim se chystám zasadit sloup.jabloně. O kvalitní půdě s kompostem a pískem jsem si již na diskuzi přečetla, ale co mám s jablůňkami ještě udělat? Popř.co ještě dělat i na jaře? Díky... celý příspěvek >
Proč mi bouchlo domácí víno?, 27.5.2009
Dobře tedy, ale co dělat, aby mi víno podruhé nezačalo kvasit? Díky Renata
Proč mi bouchlo domácí víno?, 25.5.2009
Dobrý den, v loní na podzim jsem dělala domácí vína. Z rybízu, áronu, šípků apod. Vždy než jsem víno stočila z demižonů do lahví, tak jsem ulila do skleničky a čekala den na perlivost. Ta tam nebyla a tak jsem stočila. Ale stalo se to, že mi víno... celý příspěvek >
Plesnivějící hlína v květinácích, 25.5.2009
Dobrý den, po přestěhování mi začala plesnivět hlína v květináčích pokojových rostlin. Přitom je opravdu nepřelívám. Poradíte mi čím to je? Děkuji Renata
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika