Příspěvky uživatele - 229.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl 041AV, 19.7.2009
Tak som si presiel cely ten katalog, a ze je dlhy :D je tam sice pouzitie na tuto pilu, lenze ta membrana ma uplne iny tvar, Tvarovo sa na tu moju skor podoba mebrana s objednavacim cislom 151-151 kazdopadne dakujem za tip skusim sa s nimi spojit... celý příspěvek >
Stihl 041AV, 18.7.2009
Zdravim tak po vyse mesiaci cakania som sa dozvedel ze mi tuto membranu ktora je na drysoft.zapto.org nevedia zohnat, moja otazka je ci mi to viete niekto splasit na detailoch sa vieme dohonut
Stihl 041AV, 4.6.2009
No ona bezi ak tam vstrieknem palivo ale len asi 30 sekund,... takze som rozobral ten karburator, na tom webe je par fotiek ako to tam vyzera... rad by som to precistil na prvy pohlad to vyzera ako vodny kamen, ale tak predpokladam ze to bude cosi z... celý příspěvek >
Stihl 041AV, 4.6.2009
Cez hadicku z nadrzky vytiahnem benzin v pohodke bolo to vsetko precistene, cize palivo sa dostane ku karburatoru.. nastavil som tie skrutky ako ste pisali, a tahal som a tahal :) az ma ruky bolia :) nechytla sa sama stale len pobrumkavala s vyfuku... celý příspěvek >
Stihl 041AV, 4.6.2009
Ahoj, tak pokrocil som prisiel na to ze na karburatore som mal naopak privod vzduchu zo skrine a privod paliva, uz som to napravil len problem je neviem ani kde ak je v hadicke ku karburatoru benzin tak pilka pekne startne ide to na max otacky lebo... celý příspěvek >
Stihl 041AV, 3.6.2009
:) presne tak bavi ma to... tato pila bola v tazbe, a aj tak vyzera :D je vela poskodeni na nej, jedine co som bol kupit boli piestne kurzky a nejake tie tesnenia, dokopy ani nie 500sk k loziskam a guferam som pristup mal :D cize mna to tolko nestalo... celý příspěvek >
Stihl 041AV, 3.6.2009
Tak ako som pisal vymenil som sviecku a uz to krasne iskry cize problem bol zrejme vo sviecke... mam teraz ale problem aj ked som namocil benzinom karburator akosi netaha benzin, teda aj po viacerych startnutiach je sviecka sucha... je sfoteny, su... celý příspěvek >
Stihl 041AV, 3.6.2009
Takze ked ste spochybnili tu sviecku tak som tam dal nejaku staru s oznacenim PAL P8Y a krasne isrky ako nova :D :D ozaj dakujem tu fejfku co je popisana vysie najdete na tom istom webe ako posledne drysoft.zapto.org ak nejaky komentar k nej budem... celý příspěvek >
Stihl 041AV, 3.6.2009
tak paci sa fotky tej fajfky co tam mam teraz a ano kope to len tam na margo predajcu ste ma bobavili no :) maju tam ale aj servis stihl tak teraz neviem no :D
Stihl 041AV, 3.6.2009
no takze som to nastavil ako sa to nejlepsie dalo ozaj lepsie sa to uz fakt neda :D zlozil som to kupil som novu sviecku oregon PR17Y kedze 15 nemali, predajco tvrdil ze to bude v pohode... a vysledok je asi taky ze na pike to kope ako sialene :)... celý příspěvek >
Stihl 041AV, 3.6.2009
no vidim to takto ze si zatial nastavim ten odtrh bez cievky aby mi tam pekne ledka zhasihanala, potom to pekne nahodim vsetko a uvidime co to bude robit, kazdopadne ak budem mat este nejaky problem urcite napisem :D
Stihl 041AV, 3.6.2009
mam este jednu otazku, skusal som si urobit nejaku pomocku ledku ktora by mi zhlasla ak sa prerusi obvod na prerusovaci na moje prekvapenie ziaden obvod sa tam neprerusuje, snad to bude jasne podla tych obrazkov, ktore su zase na... celý příspěvek >
Stihl 041AV, 3.6.2009
extremne rychla odpoved dakujem krasne :)
Stihl 041AV, 3.6.2009
ahoj ak sa mi to dnes nepodari spojazdnit, tak to si zozeniem to specialne zapalovanie... mam este jednu otazkocku vravite ze ten oddrh nastavujete na menej ako jeden milimeter?? ja som myslel ze to ma byt dokonca viac... inac ja som si tu vacku... celý příspěvek >
Stihl 041AV, 3.6.2009
Ahojte pani konecne som sa dostal spat k tejto pile, preberali ste tu somnou toto vyzsie mam staru elektroniku a tak, pofotil som par fotiek aby ste mi pani vedeli pomoct, da sa toto tu vobec este nastelovat?? fotky su... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika