Příspěvky uživatele - 21.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhrada za HQ 262 xp z druhé ruky, 26.6.2011
Kabel vysokého napětí je u HQ 266 XP výměnný, není nutná výměna celého zapalování.
Stihl FS 120 - náhradní, neoriginální díly Zama?, 26.6.2011
Zdravím Tě Stando, i tazatele. Ono to je trošku složitější než se zdá. Někteří prodejci dílů mají karburátory ve svých nabídkách již léta a jsou i prodejci, pověření zástupci výrobců karburátorů pro Evropu. Pytel, který se však v současnosti doslova... celý příspěvek >
Oprava sekačky, 17.6.2011
Ano jde to - beru, jen s malou výhradou, ten volnoběh je pro vás opravdu klidný? Co jste však chtěl dokázat na motoru se spojkou na klice, to mi skutečně jasné není?? Pominu li fakt že i sekačka měla unašeč a řemen pohonu pojezdu. Ale nebudu... celý příspěvek >
Oprava sekačky, 17.6.2011
K motoru: z té přehršle videí o "tahání" navijákem jsem shlédl jedno kde je celkem slušně vidět motor, co však je evidentní poslechem, je kuckání motoru bez zatížení před jeho zhasnutím, cca minuta 2,35 - 2,47. Natolik jsem se motory Honda v... celý příspěvek >
Oprava sekačky, 17.6.2011
Kolik úprav jste na tom motoru pro "naviják" dělal než jste ho takto použil?  Nedělám opravy těchto strojů, ale znám je alespoň natolik že mi nepřipadá jakkoliv upravovaný.
Oprava sekačky, 17.6.2011
Zase hledáte bubáka kde není. Nic tím myšleno nebylo, jen běžný dotaz. Mám na stole stroj který je výrobcem určen k občasnému použití kolem domu a zahrady, zákazník je vytočený z opětovného profouknutí na klice. A aby taky ne, údržba veškerá spočívá... celý příspěvek >
Oprava sekačky, 17.6.2011
PP to je vidět na první pohled z věty volnoběh bych do toho nemotal, běžné sekačky žádný nemají. Ta vaše jej nemá, jinak některé sekačky ho běžně mají. Pravda, ty levnější málokdy. Neznamená nutně náklon sekačky i ve špatném směru její zadření pokud... celý příspěvek >
Oprava sekačky, 17.6.2011
Jistě, podmínky takového chodu motoru popsal HH.
Oprava sekačky, 17.6.2011
. Je zajímavé jak někteří bereme spoustu věcí za samozřejmost a zapomínáme na další jejich funkce a souvislosti. Ale když si opravdu se zajímající člověk seskládá několik příspěvků dohromady, dostane celý soupis.
Oprava sekačky, 17.6.2011
Ano, také i pro to PP. To je pravda.
Oprava sekačky, 17.6.2011
Zdravím vás oba J. a souhlasím. I u té Vari je to alespoň o nějakém zatížení na opačném konci kliky. Všeobecně se říká cosi o běhu motoru bez zatížení (nástroje, převodovky, spojky...), jen na krátkou dobu a jen v nižších otáčkách. Nic se mu nestane,... celý příspěvek >
Oprava sekačky, 17.6.2011
PP. budete se cítit zase napadený, ale na takové reakce si zaděláváte sám. Často skutečně při např. rozpadu unašeče po nárazu na pevnou překážku nožem, dochází ke střižení klínku setrvačníku a jeho posunutí. Takže žádný blud, nůž vyrovnává odstředivé... celý příspěvek >
Oprava sekačky, 16.6.2011
PP. momentálně vás nemíním jakkoliv "stírat", ale ani netvrdím, že to mnou popsané musí dělat v servisu, to je běžná praxe právě venku u zákazníků kteří mne požádají, po tom co se jim taková věc stala, zda je nutno opravovat, či ne. Ano,... celý příspěvek >
Oprava sekačky, 16.6.2011
Hm, tak pro vás je kontrola rovnosti kliky pár vteřin? To jste dobrý, většina lidí co se opravou zabývá na to potřebuje těch vteřin víc, zase nemusí odmontovávat nůž, stačí když tazatel řekne že "to tam škrtá", oni si sundají fajfku ze... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl FS 240 C-E, 16.6.2011
Víte těžko se radí když tazatel neuvede nároky na stroj. 4-mix se mi celkem líbí a pro domácí použití bych ho určitě dokázal vzít. Ergo start je mi také ale blízký a klasika je klasika. FS 240 C-E je zase krok kupředu v klasice, ale ta hmotnost...... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika