Příspěvky uživatele - 21.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez Demon RQX520R, 6.7.2011
Co jenom uražení, ještě všude troubí jak jsme neschopní, že neopravíme takovou bombu profi křoviňák! A když náhodou to je jen o tom klasickém DODO, tak se jim zdá o čertech když mají platit. Já to koupil za 3500 a vy chcete 1 000 za opravu, to ste se... celý příspěvek >
Hlava motoru, 6.7.2011
CTR je čárový kód a to je něco jiného. Číslo je numerické vyjádření čárového kódu (u kasy v obchodě když jí to kód nebere, tak ho přečte a naklape manuálně).  Ale co je rozhodující, vy jste měl startování v celku s krytem? Udělejte pokud můžete... celý příspěvek >
Krovinorez Demon RQX520R, 6.7.2011
Značka Demon je natolik "známá", až připomíná ty osvědčené pily Sthill MS 440, Husqarna XP 395 a jejich odvozeniny. Popisy u prodejců se především "točí" kolem řidítek, z čeho jsou vyrobeny a jak jdou nastavit. Takže jen z tohoto... celý příspěvek >
Krovinorez 8000m2 - Stihl nebo Solo?, 6.7.2011
Ano, s tím naprosto souhlasím. Na vyžínače a pouze jako "zástup" do doby dokončení vývoje. Prohlášení o "nic moc" motorech SOLO je natolik slabé, že jen dokazuje autorovu neznalost skutečnosti. SOLO je jedním z výrobců u kterých... celý příspěvek >
Krovinorez 8000m2 - Stihl nebo Solo?, 6.7.2011
Až bude STIHL Čína, SOLO motory "nic moc" a Subaru a Honda motory na 8 000 m2 "dobré motory", tak vy budete bydlet na Marsu, pane "odborníku"  a sekat na Jupiteru s nimi krápníky!
Oleomac - dobrý, 4.7.2011
No ony to nejsou jen "drahé" závady, ale když popraskají 3krát za rok veškeré silentbloky na té M. vychvalované "těžce" profi OM 962 a ve finále se zjistí nevyvážená klikovka už z výroby... Co k tomu dodat.
Krovinorez 8000m2 - Stihl nebo Solo?, 3.7.2011
Za tři roky je při dočišťování ten OM Sparta 360 2T tak zhruba zaběhnutý, takže co by jste čekal za poruchy? Už jsem to tu psal, i OM jsou solidní, jen je potřeba trefit na jeden z těch cca sedmi dobrých z deseti. Ano, zhruba takový je u OM poměr,... celý příspěvek >
Krovinorez 8000m2 - Stihl nebo Solo?, 3.7.2011
Nevím kdo jste, co děláte za práci, ale pokud tu napíšu "na dočišťování", většina zde už ví co tím myslím. Nevím jak moc toho "nasekáte", ale co třeba louka 2,5 ha, která se jinak nesmí a taky nedá ničím jiným síct než křovákem,... celý příspěvek >
Krovinorez 8000m2 - Stihl nebo Solo?, 2.7.2011
Jsem rád že jste spokojený, obě jsou to mé srdeční značky a věřte, někdy to pěkný vnitřní boj do které jít! Na druhou stranu mám i Hondu 35 a na opravdu dočišťování je také celkem dobrá, ale do lesa nebo do louky bych s ní nešel. To zlatá stařenka HQ... celý příspěvek >
Krovinorez 8000m2 - Stihl nebo Solo?, 2.7.2011
Tak já se tedy připojím Radku a nebude to pro vás nic hezkého. Já bych do toho SOLO křováku klidně šel. Víte znám míň lidí co profi sečou se STIHLem než se SOLO a asi se budete divit, ale to SOLO mají déle než ti druzí ten STIHL. A víte proč?... celý příspěvek >
Identifikace křovinořezu Husqvarna, 1.7.2011
Zatím jsem přesné označení nenašel. Používá se to jako křovinořez, tedy palivem je směs benzínu NA 91 a výše, s olejem. Zde bych osobně viděl M6A v poměru 1:33.  Černé táhlo vpravo je sytič, vlevo je vypínač a uprostřed by měl (má paměť už není... celý příspěvek >
Hlava motoru, 1.7.2011
Jaro, je to to samé, Hermetik = Hermosal. Ano, karter má teplotu kolem 80°-100°, takže se zahřeje na... Brzdová obložení, spojková, se opravdu dají nalepit Hermosalem, teplotu spalovacího prostoru však nikdy tyto brzdy nedosáhnou a pokud máte... celý příspěvek >
Hlava motoru, 1.7.2011
Zdravím Michale. Sekačky CG, model TDL pravděpodobně 534, mají motory Briggs - Stratton. Po demontáži ozdobného krytu je na čele černého plechu se startováním nad setrvačníkem (v místě nad svíčkou), sada čísel a případně písmen, ty opište a zajděte... celý příspěvek >
Identifikace křovinořezu Husqvarna, 29.6.2011
Zdravím. Pokud se nepletu, základem je pila HQ 65 nebo 77 vyráběné v letech 1968 - 1984. V té době se nedělal motor výhradně pro křovinořez, ale nasadil se místo krytu spojky nástavec. Označení tohoto snad někde vyšťourám, ale nebude to hned.
Náhrada za HQ 262 xp z druhé ruky, 28.6.2011
Zdravím Míro. Nejprve bych zadupal a dost důrazně v tom "servisu"! Již jsem se s podobným chováním setkal a nejen u značkových servisů. Pila údajně neopravitelná, přestřižené kabely, chybějící zapalování, karburátor a další díly. To nelze... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika