Příspěvky uživatele - 21.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 14.7.2011
Na tom obrázku to je, ale celý karburátor. Šrouby /pol. č. 68 a 67/ drží karburátor na přírubě. Tento "zázrak" má jakousi kopii karburátorů Walbro WYJ, WYK atd. a tady se bohatost směsi pro volnoběh upravuje jemným šroubkem který posouvá... celý příspěvek >
Stihl vs. Honda, 14.7.2011
Cenově to chápu, co nechápu je nutnost použití strunové hlavy již nyní. Jsou tam ploty, domečky plynu a elektro? Ale to není zase takový problém, ty se dají obejít při dobré technice sečení a ani nezůstanou "ocásky". Ploty jsou horší, ale... celý příspěvek >
Stihl vs. Honda, 14.7.2011
Ale bojovný vůbec ne. Na Slovensku stejně jako u nás je obsah těchto slov identický, zejména pro lesáka. Nejedná se o neudržované lesy, nýbrž pravidelně ožínané paseky. Ale to je jedno, ani bych vás do té Hondičky netlačil, jen potřebuji nějakou... celý příspěvek >
Stihl vs. Honda, 14.7.2011
Na 1 600 m2 budoucích parcel je ta STIHLka určitě větší favorit, jde jen o to za jak dlouho jimi ta plocha bude a vy pak budete spíše potřebovat tu strunovou hlavu než trojcípí nůž. Jenže to už také může být Honda K.O.. Osobně FS 240 C-E. A pokud by... celý příspěvek >
Stihl vs. Honda, 14.7.2011
Wimpi, já bych zrovna do té specifikace moc s ostružinou a maliním nechodil. Spojte se se mnou a nechám vám ochutnat s UMK 435 takové to pravé lesní "křovisko" ostružiny, nebo maliní. Věřte že ta Honda umře po několika hektarech. A vy po... celý příspěvek >
Křovinořez do 10.000,- Kč, 14.7.2011
SOLO 137 je profi stroj, 137 SB je farm stroj. Oba vycházejí ze shodného motoru, jen SB má snížený výkon, menší průměr trubky náhonu (28 mm) a jiný, lehčí převod. Nemá také řidítka usazena na odpruženém tunelu jako 137.
Stihl vs. Honda, 14.7.2011
Vážený pane, uveďte kde jsem napsal jakýkoliv údaj o výkonu GX 35 a to ať již 1 kW, nebo 1,2 kW!? Osobně jsem psal o používání Hondou obou norem k měření výkonu a to tak a tam kde se jim to jak hodí! To co jste pracně dopátral je bohužel pouze a... celý příspěvek >
Stihl vs. Honda, 14.7.2011
Tak takto to mělo být napsané už poprvé, to je jiná káva. Ad rozdílné výkony. Honda používá k měření jiné normy a nejen Honda, na svých stránkách deklaruje jaké, osobně však mám dojem že spíše takové a tam kde se co hodí. Opět ta podobnost s auty.... celý příspěvek >
Stihl vs. Honda, 14.7.2011
SOLO 130H se v USA neprodává, srovnat se tedy dají jen modely 142 a 154, případně stará osvědčená 140ka. Jinak jsem si nevšiml že bych cokoliv srovnával, šlo o uvedení skutečných cen Honda UMK a dejme tomu srovnání cen u nás a za dolar, což je rozdíl... celý příspěvek >
Stihl vs. Honda, 14.7.2011
Wimpi, každý by se měl nějak živit, ale rozhodně ne plyváním neověřeného na konkurenci. Popsal jsem výše rozdíly u "Japonců" všeobecně známé a na rovinu, dnes to není jen o "Japoncích", dělá to tak spousta jiných výrobců např. televizí atd.. Pro tzv.... celý příspěvek >
Stihl vs. Honda, 14.7.2011
Ani chápat nemusíte a na rovinu, pokud by jste chápal J.S., dost by jste mne i překvapil! V žádném případě nejsem v prodeji SOLO na předních místech a nejlepší už vůbec, ale a to je právě ta propojka na to chápání, kdo o prodeji ví třeba jen malinko,... celý příspěvek >
Křovinořez do 10.000,- Kč, 14.7.2011
S kvalitně ostrým nástrojem, nebo účinnou strunou a při práci stylem "až to bude, tak to bude", stačí i těch 0,9 kW. Určitě ta Honda stačit bude, i ten no name by stačil, tady jde o to jak dlouho budete mít těch 1600 metrů volných a potřebu... celý příspěvek >
Stihl vs. Honda, 14.7.2011
Wimpi vcelku bych s vámi souhlasil, protože zapomínat uvádět některé "nepodstatné" detaily je lidské. "Ceníkově" je Honda z dotazu za 14 990,- Kč, "akčně" je za 12 990,-Kč, někde 13 490,- Kč. Co se týče nástrojů je někde... celý příspěvek >
Křovinořez do 10.000,- Kč, 14.7.2011
On mohl prodat více 4T, protože stačí pár prodaných kusů do jednoho místa, trochu to opentlit "vyšším krouťákem" a podobnou polívkou a prodávám to co mi leží skladem. Dnes hodně lidí "jde" po hluku, to je super argument a při... celý příspěvek >
Stihl vs. Honda, 14.7.2011
Jsem rád napíše li sem spokojený uživatel strojů Solo. 134ka je základní profi stroj se Solo motorem, bohužel se již nevyrábí. Jinak to je opravdu kvalitní, výkonný stroj na 1600m2 jako dělaný.  Jedna chybička se ale panu 53.15 vloudila, nemá o... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika