Příspěvky uživatele - 90.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Stiga SB40 versus Dolmar MS340, 3.6.2009
stigu sb40 už mám mooc dlouho.Jediné co dělám je že do ní liju benzín a když si někdy vzpomenu(tak jednou za rok)namažu hlavu na žabku.S dvouhranou žabkou a sundaným krytem jsem za 3,5hodiny posekal 38 árů louky.Mašině to je úplně jedno do čeho biju,... celý příspěvek >
Odstranění kalu z jezírka, jak na to?, 6.5.2009
Dík za názor, ano, ta gula v případě jezírka pro koi asi bude nezbytnost, já myslel, že když výkonné čerpadlo ponořím právě do prohlubně, kam by se kaly ze dna měly odplavávat, že si s tím klasická žába poradí, Aquamax bere kaly až do 1mm. Jinak ke... celý příspěvek >
Odstranění kalu z jezírka, jak na to?, 6.5.2009
Prosím o radu, mám vykopané jezírko 6x6m, s hloubkou 1,5m, dno svažité do jednoho bodu. Jezírko nebude koupací, ale na koi. A jsem před rozhodnutím, jestli položit fólii a do nejhlubšího místa položit nějaké výkonné čerpadlo např. Aqumax 16000, které... celý příspěvek >
Skákání Koi kapru, 6.5.2009
V učebnicích pro rybářskou školu se skákání kaprů vysvětluje dvěma faktory. První je ten, že skákáním si ryba po intenzivním krmení, kdy nabere při žraní i značnou část nečistot, čistí žábry. Druhé vysvětlení je to, že skoky nad hladinu si ryba... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 31.3.2009
Já vím že ta problematika je daleko horší vždy zde budou převládat různé názory lidí co si budou hájit své oblíbené stroje-já jsem také HQ, nechci říkat že Stihl je špatná měl jsem možnost sní dělat cca 3-4 hod (50 ccm), já mám 350 už 9let a nemám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika