Příspěvky uživatele - 42.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ohraničení trávníku, 22.6.2011
Taky se připojuji, je to krásná zahrádečka. Kde jste sehnal tolik kamenů? Potřebovala bych nějaké ploché na cestičku-šlapáky, ale nevím kam se obrátit. Najít nějaký lom? Když bych potřebovala třeba jen 10-15 kamenů? Věra
Vydrží hrnkové narcisy ze supermarketu na další sezonu?, 12.4.2010
A mohla bych je dát do květináče (nebo jiné nádoby) na balkon a na zimu ho přemístit do sklepa? Na jaře vytáhnu opět na balkon. Jinak děkuju všem za rady ;-)
Vydrží hrnkové narcisy ze supermarketu na další sezonu?, 12.4.2010
aha, takže přesadit do většího květináče, ale už nezalívat nebo jen minimálně. A květináč můžu nechat na balkoně nebo nechat v bytě? (Ještě k nim chci potom přidat další narcisy a modřence, které mi ještě kvetou na balkoně) Jinak uskladnit je... celý příspěvek >
Vydrží hrnkové narcisy ze supermarketu na další sezonu?, 12.4.2010
Dobrý den, před několika týdny jsem si koupila malé narcisy v ikea. Dala jsem si je do pokoje, vytáhly se a vydržely asi tři týdny (jako každý rok). Teď jsou seschlé, občas je ještě zaliju, ale hezké už rozhodně nejsou. Mám balkon a chtěla bych,... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 28.6.2009
ahojky, nevíte náhodou kde sehnat nějakou hezkou a samozřejmě ne moc drahou zahradní japon.lampu? Kamenné jsou úděsně drahé, alespoń pro mě a tak jsem se obrátila na obchodní domy jako baumax atd. Jedna se mi tam líbila a když ji manžel přivezl... celý příspěvek >
Nosál rýhovaný, 5.6.2009
No jo, pro včely škodlivý, pro hospod.zvířata atd. velmi jedovatý. Je to asi pěkný driák, tak nevím. Věra
Nosál rýhovaný, 5.6.2009
Jenže to je právě ten problém, já jsem ho v tom rozrušení jak mám lestos včecicko ožraté, rozmáčkla. Třeba ani nebyl škodlivý. V jednom obchodě mi na okusy na rododendrony dala paní talstar a dneska jsem byla u jedné zahrádkářky nakoupit ještě... celý příspěvek >
Nosál rýhovaný, 4.6.2009
Myslela jsem pochopitelně lalokonosce, to jsem jen tak šprýmovala. Ale na habru jsem našla nějakého jiného a nemůžu nikde najít co to je, obzvláště když jsem si ho pořádně neprohlídla. Tenhle byl spíše oranžový. Mím tam totiž letos spoutu okusů... celý příspěvek >
Nosál rýhovaný, 3.6.2009
Tak už jsem si toho nosála našla na netu. ale toho mého nemůžu najít. Nevím jestli by to nemohl být nějaký brouk z čeledi červeňáčkovitých ale nevím jestli jsou to škůdci a navíc mi připadal spíše oranžový než červený. Nevíte o tom někdo... celý příspěvek >
Nosál rýhovaný, 3.6.2009
Teď jsem přišla ze zahrádky, stříkal jsem habry proti mšicím a nšla jsem tam brouka. Byl oranžový a měl tmavý pruh. Nevíš co to bylo? Jak vypadá ten nosál?? Věra
Uštípané vršky rostlin, 2.6.2009
katie má pravdu. sousedka měla afrikány a všechny takhle ukousané, vypadaly spíše jako ustřižené. Dokonce podezříval děti. Potom jsem přišli na to že to dělají kosáci. Syčáci jí to takhle uklovli. Teď nevím už si toho asi najdou dost okolo, ale... celý příspěvek >
Okousano listy peckovin - kdo mi je žere?, 2.6.2009
To fakt udělá houbová choroba díry jako když je vyžerou housenky??? Já to má letos skoro všude. No na okrasné slivoni, ale tam byly opravdu housenky. nejdříve jsem je neviděla, ale když jsem začala stříkat, tak jsem jednu našla, pěkně tlustou a... celý příspěvek >
Nosál rýhovaný, 2.6.2009
Děkuju, koupila jsem něco na savé a žravé potvory, tak to zkusím postříkat a uvidím. Oni stejně nic proti nosálovi neměli. Ale možná máš pravdu, měla sjem to tam už loni a nezašel mi. takže to spíš bude něco požerového. Když ono je takových potvor.... celý příspěvek >
Nosál rýhovaný, 31.5.2009
No to já právě také, ale nemůžu opravdu nic objevit. Tak děkuju. Ještě budu pátrat a zkusím něco podniknout. Měj se moc pěkně a ať ti zahrádka kvete. Věra
Nosál rýhovaný, 30.5.2009
Také pořád okukuji, ale nikoho a nic jsem nenašla a mám už okousané i nové listy. Myslíš že by to mohly být i housenky na rododendronu? No ještě budu sledovat. A on je vidět spíše k večeru? Díky Věra
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika