Příspěvky uživatele - 28.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozměr garáže pro traktor?, 2.6.2009
Dobrý den, dotaz nepříliš hobby, ale hodně zdejší forum navštěvuju, tak mám pocit, že bych mohl dostat radu i v tomto směru... Měl byste prosím někdo relevantní odkaz nebo alespoň informaci o doporučených, příp. odhadem vhodných rozměrech garáže... celý příspěvek >
Jaké trsovité rostliny vysokého vzrůstu s nenáročným pěstováním - odolné mrazu?, 24.5.2009
vypadá to, že ho pořídíme... ani ne kvůli té džungli, která je pořád v rámci domácnosti diskutabilní, ale kvůli velké členitosti zahrady (potažmo velkému celkovému obvodu) a výrazně pohodlnější práci s řidítky než s rukojetí... k mým prosbám o radu... celý příspěvek >
Al-ko BC 4535 nebo Husqvarna 125 R, 18.5.2009
myslel jsem, že tzv. půlplyn - tedy aretace plynu je standartní - tak jak jsem ji viděl v Husqvarně - tedy člověk pokud nepotřebuje, tak kosí na nějaké střední otáčky bez toho aby mačkal plyn... Nebo jsem Vás špatně pochopil a často jste je měnil?
Al-ko BC 4535 nebo Husqvarna 125 R, 16.5.2009
Jelikož právě taky sháním a konzultuji zde výběr křovinořezu / vyžínače, můžu Vám rovnou v rychlosti odpovědět, co se dozvíte později... Mezi značkové stroje se zde obvykle řadí následující značky: STIHL, Husqvarna, Dolmar, Stiga, Jonsered, Solo,... celý příspěvek >
(Ne)výhody hnací hřídele vs. bovdenu u křovinořezu / vyžínače, 15.5.2009
tedy chcíplé city ve smyslu umrtvených rukou? :-) Pak jsem tedy rozuměl, ale nepochopil...
Jaké trsovité rostliny vysokého vzrůstu s nenáročným pěstováním - odolné mrazu?, 15.5.2009
Plánujeme malou zahradu bohatě zarostlou, vzhledově trochu "džungli". Můžete nám poradit, které rostliny jsou vhodné? Vysoké (alespoň 1,5m), mrazuodolné a nevyžadují extra péči? Pravděpodobně půjde o různé traviny, bambusy aspol. Pokud by... celý příspěvek >
(Ne)výhody hnací hřídele vs. bovdenu u křovinořezu / vyžínače, 14.5.2009
Děkuji za názor... tak nějak jsem to pocitově viděl také - tedy bovden by měl snad i být odolnější amatérskému zacházení... Jen bych prosil vysvětlit "zdochnuté city" - jsem mladší generace a v tomto kontextu jsem to nepochopil :)
(Ne)výhody hnací hřídele vs. bovdenu u křovinořezu / vyžínače, 14.5.2009
Zajímalo by mě, jaké problémy lze očekávat u jednotlivých typů pohonu křovinořezu / vyžínače. Který je náchylnější na nešetrné zacházení? Který je trvanlivější a proč? Předpokládám samé výhody u hřídele, ale bovden zase nemůžete zničit tím, že ho... celý příspěvek >
Vyžínač / křovinořez k RD pro ženu, 11.5.2009
Pokud bych byl ochoten utratit peněz více (10tis i s příslušenstvím) - jak jsou na tom se snadností startování ostatní kvalitní značky? Stihl a Husqvarna usnadněné startování prezentují na internetu, ale Stiga, Solo, Dolmar, Honda atd? Pojedeme je... celý příspěvek >
Vyžínač / křovinořez k RD pro ženu, 10.5.2009
teď jsem na to právě narazil u Stigy ST210 - olej v množství 2%... jako vodítko si to vezmu, ale s "množstvím" údajů, které jsou na ofic webech k nalezení se obávám, že mi to nebude moc platné...
Vyžínač / křovinořez k RD pro ženu, 10.5.2009
tak dle dalších info... SOLO 104L by se cenově vešel, ale nemám pocit, že by uměl více než zmínění... A objevil jsem ještě značku HECHT - k níž jsem bez názoru...
Vyžínač / křovinořez k RD pro ženu, 10.5.2009
Je potřeba pořídit vyžínač, poněvadž terén je v současnosti trochu hrbolatý a hůře dostupný pro klasickou sekačku... - na pozemku zatím není elektřina, tudíž benzínový motor - pozemek je vcelku malý (t.č. téměř celistvá plocha 650m2 - dobudoucna,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika