Příspěvky uživatele - 142.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej do motoru, 24.5.2011
Shell helix ultra 5w-40. Ceny za litr začínají na 160,-kč. Koukněte na stránky Shell jaký je aktuální obal oleje aby vám neprodali starý. Skladovatelnost je tři roky + dva v motoru. Olej měňte minimálně po šesti měsících a jinak podle zátěže. Přeci... celý příspěvek >
Umytie pracovného priestoru kosačky, 18.6.2009
No ja mam motor Quantum a za sezonu ho polozim na bok asi dvacetkrat a nikdy jsem s kourivosti zadny problem nemel. Jeste bych byt vami zkusil sekacku polozit na bok ve svahu aby olej natekl do natokoveho hrdla a jeste byl trochu naklonen dozadu a... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 18.6.2009
Pane Ali, kdyz jste takovym zastancem neskodlivosti E-cek pro lidsky organizmus tak mi prosim vysvetlete vliv E-321 (butylhydroxytoluen) na nase zdravi. Dik R.
Umytie pracovného priestoru kosačky, 18.6.2009
Nenapsal jste jake mate problemy se startem po nakloneni. Jestli motor pouze kouri nebo nechce chytit. Urcite by pomohlo uvest znacku a typ motoru. Az budete demontovat nuz, nebo vymenovat klinovy remen, stejne ji musite vic naklonit. R.
Slimáci, 1.6.2009
Nechci vest debatu jinym smerem. Proto jenom zareaguji na ta klistata. Dulezita je prevence a kdyz uz tak rychla smrt pomoci jodu. Vam by se "pochopitelne vic libilo" slimaka posolit. Pokud se na to rada divate, tak by bylo jiste zajimave pozorovat... celý příspěvek >
Jak odstranit karbon z motoru?, 25.5.2009
Koupil jsem si novy motor, protoze ten puvodni cinsky dvoutakt malinko ztratil vykon a ja potrebuji min. 0,75kw. Myslim, ze zeslabnul hlavne diky karbonu z oleje Mogul TSF. Nikdy jsem nemel zadny motor rozdelany a tak by me zajimalo co me ceka a... celý příspěvek >
Jak čistíte po práci benzínovou sekačku?, 11.5.2009
Ja po sekani prevratim sekacku na bok, vzduchovym filtrem nahoru a jenom rukou shrabnu travu v pracovnim prostoru. Po peti letech zatim bez koroze. R.
Vyžínač / křovinořez k RD pro ženu, 11.5.2009
Kdyby bylo u Hondy na startovaci snure ocko, tak ji nastartujete malickem. Ostatni znacky neznam, ale predpokladam, ze maji ve vetsine pripadu dekomresni ventil. R.
Co je to za ptacka?, 8.5.2009
Pod strechou se mi uhnizdil nejaky ptacek. Je spise svetlejsi bez vyraznych barev a velikosti polovicni o proti sykorce. Stale leta do kvetu jablone a zpet do hnizda. Nevim co na tech kvetech sbira, mozna nejake broucky a housenky pro mlade. Bohuzel... celý příspěvek >
Olej do sekačky, 29.4.2009
Pokud ma tazatel jednoduchou otazku, jestli do motoru muze dat olej, ktery si koupil, tak je take slusnost mu jednoduse a jasne odpovedet. Ne mu doporucovat jine a jeste k tomu vyrobcem nedoporucene oleje. R. (Radek)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika