Příspěvky uživatele - 139.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
"Něco" na rododendronech, 29.6.2009
Dobrý den, prosím o radu. Včera jsem si všimla, že některé konečky větví na rododendronech jsou světlejší. Na vrchní straně listů jsem nic nenašla, ale když jsem se podívala na spodní stranu, jsou tam takové jako pavučinkové prázdné schránky, jako... celý příspěvek >
Modrá tráva, 27.6.2009
Nevím, co myslíte modrou trávou (asi Leymus?), ale vpodstatě Vámi popisovaným způsobem se trávy dají množit.
Venkovní ibišek, 27.6.2009
Božo, ibišků mám několik a všechny rostou a prospívají na plném slunci.
Růže - o jakou chorobu se jedná?, 21.6.2009
Tipla bych to na napadení nějakou houbovou chorobou nebo padlím. Rychle postříkat.
Škůdce na smrčku a borovičce, 14.6.2009
Děkuji, hned zítra zakoupím postřik.
Škůdce na smrčku a borovičce, 13.6.2009
Asi před týdnem jsme se sousedkou přemýšlely, jak nejlépe upravit střihem její borovičku, která na první pohled se jevila jako zcela zdravá, ale když jsem sáhla dovnitř, najednou se ukázalo, že zbytek větviček směrem ke kmínku je pokryt pavučinkami,... celý příspěvek >
Zahradní ibišek, 10.6.2009
Dobře ho prohlédněte, nejsou to mšice?
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 1.6.2009
Také jsem zjistil, že máme na zahradě sametky, když jsem ráno odečítal spotřebu plynu.Ty potvory běhaly po budníčku přikrytého sklem a vyhřívaly se na slunci po týdnu deštivého počasí.Zamáčkl jsem jich několik desítek. Na sametky bych použil... celý příspěvek >
Je tu znalec ptactva?, 26.5.2009
Tady jich asi také bude víc, ale teď nás i sousedy upoutal svým "řevem", i když dnes už to není tak hrozné jako v uplynulém týdnu.
Je tu znalec ptactva?, 26.5.2009 Obsahuje fotku
Děkuji všem za tipy, je to zvonek zelený.
Je tu znalec ptactva?, 25.5.2009 Obsahuje fotku
Prosím o radu: Už asi týden sedí u nás na stromě menší ptáček, bříško šedožluté, záda šedá, na křídlech žlutá čárka a celý den téměř nepřetržitě vydává dost ostrý zvuk, neco jako uííííííí, uííííííí, uíííííí. xxevMoc by mě zajímalo, o kterého ptáčka... celý příspěvek >
Co chybí rododendronu? (foto), 4.5.2009
Mám to samé. Prý to je nějaká mšice, či co??? Daniela
neplodící ořešák, 8.11.2008
My máme s ořešákem stejnou zkušenost. Máme už starý strom, který dlouhá léta pravidelně plodil. Pak asi po 2 roky za sebou jsme nechali ořechy volně spadnout a najednou ořešák přestal plodit. Až nám známí poradili, že je třeba orřechy klátit (prostě... celý příspěvek >
Neprospívající hortenzie, 21.10.2008
Dobré je při sázení přidat rašelinu.
Slimáci, 29.8.2008
Dovolím si přidat ještě jednu radu, kterou jsem dostala v zahradnictví.Kdo používá chemickou ochranu před slimáky, např. Vaniš - je dobré asi po 10 granulkách dát do skleniček s úzkým hrdlem (např. od dětské výživy) až dozadu a skleničky strategicky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika