Příspěvky uživatele - 83.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskve Sirius, 30.5.2009
Nemáte někdo zkušenost s pěstováním odrůdy Sirius? Každý rok mne zaráží, že zrovna tahle jediná odrůda pěstovaná mezi dalšími v mé nebo sousedních zahradách je kompletně červivá drobnými červíky. Existuje u broskví něco jako odrůdová náchylnost k... celý příspěvek >
Odrůda Flamingo, 30.5.2009
Nezkoušeli jste někdo pěstovat Flamingo bez postřiku proti kadeřavosti? Já moc nevěřím tomu, že je to opravdu tolerant... Holfi
Odstranění nasazených plodů u mladé broskvoně, 30.5.2009
Souhlasím, nechat na ochutnání, tak max. 2, zbytek nemilosrdně oškubat! Holfi
Oplodnění nektarinky Balkonela, 30.5.2009
Balkonellu jsem dostala před 4 roky. Mám velkou zahradu s ovocnými stromy, tak jsem ji zasadila do ní, nikoliv na balkon. Starám se o ni jako o běžné broskve (postřik proti kadeřavosti, sem tam prosvětlit korunku - ale má malé přírůstky... celý příspěvek >
Identifikace choroby, 29.5.2009
Jednoznačně jsou tam nejméně mšice! Postříkat! (někdy bohužel i opakovaně.) Holfi
První třešně, 29.5.2009
Kde jste zakoupili Rivan na ptáčnici? Je tato kombinace běžná v zahradnictvích? Přesně to jsem si totiž namyslela, že pořídím na podzim do zahrady. Holfi
Nemoc - foto, 29.5.2009
Taky bych řekla skvrnitost třešní. Holfi
Třešeň do tří metrů výšky, 29.5.2009
Nejsem odborník, jen amatér, ale Buttnerovu k. jsme měli 15 let v zahradě u domu, který už jsme prodali. Mám zkušenost, že u plodů hodně záleželo na oslunění. Načervenalá líčka měly ty třešně, které byly hodně na sluníčku. Snad by to vysvětlovalo i... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika