Příspěvky uživatele - 181.184

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kosa, 14.8.2011
Vážně jen 50cm? kratší snad už ani neni . Pravda, teď jsem pročetla pár článků a doporučují mít třeba i více kos. Což zní logicky. Takže, až bych se jednou náhodou cítila na louku jako takovou, tak pořídit asi kosu delší (pokud se kdy pořádně naučím... celý příspěvek >
Kosa, 14.8.2011
ahoj, chtěla bych si koupit kosu. Momentálně na občasné sekání nespasených částí v koňském výběhu, vzrostlé trávy na místech, kam se sekačkou nejezdí, kopřiv. apod. Nevím jak dlouhou zvolit  (měřím 173cm) a jakou nejlépe. Zatím se jen dívám na... celý příspěvek >
Zazimování stromkové růže, 5.2.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den Existuje rukávec z netkané textilie o gramáži 30g/m2 a i 50gm2 S pozdravem Zikeš
Kosačka R 484 TR GGP WM, 1.2.2011
dobry den mam dotaz rozsypal sem zberny kos a nevim kde sehnat novej dekuji za radu
Kanadská borůvka, 18.6.2010
naprosto s vámi souhlasím, i já mám bohužel stejnou zkušenost. Nevěřila jsem vlastním očím, když mi to přišlo. Malinké a vše mi uhynulo. Hrůza, nechápu, jak mohou něco tak malinkého vůbec prodávat za tak vysokou cenu!!!
Noční květ, 29.5.2009
ano, mám ji na zahrádce a sama se mi vysemení a najdu ji na všech možných mistech, tuším že se jedná o dvouletku a kořen trochu jako mlíčák, jen o hodně drobnější, kvete nádherně po setmění... moc vás všechny zdravím, ilona p.
orchidee nádoby na pěstování, 18.2.2009
mam 2 orchieu prvni mi uhynula a tak se snazim tu druhou pestovat.zacina mi rust novy list, ale kolem koreny a ten st onek jak byly kvety jsou jakoby suche.myslite ze bude jeste nekdy kvest?ja s kytkami to moc nezvladam, zalevat se snazim podle... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika