Příspěvky uživatele - 11.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podzemnice olejná, 5.2.2008
Já to taky letos zkusím. Možná bude nějaká úroda. Tak se ještě uvidí. Dám vědět... Markéta z Chomutova
Jake tramky na kolnu?, 30.1.2008
Postavil bych to ze syrového dřeva i střechu na dům bych nechtěl stavět ze suchých zkroucených trámů, protože když to dobře nesložíš a nedáš na to aspoň tunu (i to je asi málo) tak se to na 100% zkroutí. Pokuď nechceš na trámech moc... celý příspěvek >
Křovinořezy Komatsu-Zenoah?, 10.10.2007
to .2.122 to by mě taky zajímalo kterému stroji uškodili. Mě se to naopak zdá jako zajímavé porovnání. A pokud jste dobře četl - oni se rozhodně jako "testovací centrum" ani chovat nechtějí.
Křovinořez Honda - 4takt, 23.8.2007
Ještě přemýšlím nad tímhle  http://www.sekacky.cz/krovinorezy/active-4t-3-5b křovinořezy Active s motorem subaru. Co myslíte?
Křovinořez Honda - 4takt, 22.8.2007
Jo taky sem se snažil tu rozvést diskuzi na téma Honda. Chci si koupit křoviňák a sekačku. Už ste si něco vybral?
Sekačky Honda HRZ 536 C1 TDEA / HRG 465 C2 SDE, 10.8.2007
Já preferuji kvalitu a sekačky IZY jsou pro mě špička.
Zpevnění svahu, 17.5.2007
Dobrý den, v tv jsem viděla jak si někdo zpevnil a udělal kaskády na svahovitém terénu z drnů. Mám zahrádku mírně do kopce a ráda bych to udělala také jen přírodní cestou žádné betony apod. Poradí mi někdo, jak na to nebo nějaké stránky na... celý příspěvek >
Přísavník pětiprstý a Wistéria, 7.5.2007
Zdravím ,kopupila jsem si právě semínka v názvu zmíněných rostlin, můžete mi někdo poradit, jak nejlépe vypěstovat zdravé a pěkné rostliny? Prý ze semínek nedocílim, že mi bude wistérie kvést? Děkuji předem za odpověd. Romana F.
modra hortenzie, 13.2.2007
Zalezi to na druhu zeminy.Vapenita zemina,kvety jdou do modra.Kozlikova
Modrá barva hortensie, 5.7.2006
Modrou barvu u hortensie udržíte, když k ní každý druhý rok nasypete rozdrcený kamenec.Kupuji kamenec, který používají muži po holení a rozbíjím ho kladivem .Potom už jen zalévám.Moji hortensii obdivují všichni kolemjdoucí.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika