Příspěvky uživatele - 0.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá rostlina, 23.11.2010
Brzy zjara má zářivě žluté listy- jako neonové, později normálně zelené, v létě kvete nenápadnými bílými květy. Neznám její jméno.
Ibišek syrský, 2.10.2010
Prosím o radu, kdy se může přesadit ibišek syrský. Lída
Bruska na řetězy motorových pil, 21.4.2010
Zdravím kolegy! Uvažuju o koupi brusky na řetězy, ale nemám s něčím takovým žádné zkušenosti. Můžete mi poradit, od kolika peněz má taková bruska smysl a co by měla umět a vůbec na co si dát při koupi pozor? Díky
Amarylis - v paneláku několik let, 14.3.2010
Co mám dělat s rostlinou, když jsem zaléval hned od začátku a má jenom listy. Děkuji Míra
Oblouková pila, 1.2.2010
Koupíš PILANU a do ní švédský plátek.Docela dobrá kombinace.
Kaštan jedlý, 4.10.2009
Já jsem před dvaceti léty měl též semenáček jedlého kaštanu.Dal jsem ho do květináče o průměru kolem dvaceti centimetrů a narouboval, za oknem, v době kolem vánoc.K naroubování jsem použil kaštanovník, který již plodil.Plodí mě dobře, nejméně deset... celý příspěvek >
Traktůrek Dolmar TM 92.14 H, 10.7.2009
Zdravím Vás, co říkáte na tento typ traktůrku Traktůrek Dolmar TM 92.14 H? Mám tak 1800 m2 roviny. Nevím pro co se přesně rozhodnout? Tento typ se mi ale líbí. Myslím tím velikostí sečení 92 cm, vlastně celkovou velikostí a... celý příspěvek >
Šeřík - poznáte druh?, 28.6.2009
dobrý den, nebyla bych si tak jistá tím, že je to šeřík čínský. Přesně ten stejný keřík jsem si nedávno zakoupila (i když jsem chtěla úplně jiný druh šeříku). Prodejce mě poté informoval, že by to měl být pravděpodobně šeřík karpatský - Syringa... celý příspěvek >
Nepravidelný trávník, 14.6.2009
Děkuji všem za rady, stačilo pohnojit hnojivem Sedoscote a trávník je po čtrnácti dnech super. Míra
Žluté skvrny v trávníku, 28.5.2009
Co takhle zkusit hnojivo Sedoscote
Řez okrasných dřevin, 9.5.2009
Děkuji. Dověděla jsem se, co potřebuji. Lída
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika