Příspěvky uživatele - 147.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba sazečky, 12.4.2014
Záleží na kondici cibule. Je li pevná, neseschlá, zelený stvol je silný, krátký, tak s úspěchem ano.
Prodej sadby brambor, 3.3.2014
Pro pana Vysloužila. Dlouhodobě mám vyzkoušené DALI. Chutné, dobrá úroda, odolnost proti chorobám, dlouhodobé skladování, hlízy při skladování netmavnou.
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 22.2.2014
Děkuji panu Františku Rozkošnému za uveřejnění tabulky. Mohu jen potvrdit většinu údajů o skladovatelnosti Ditty a Dali, nasadím obě, Dali více, vzhledem k tomu, že Ditta je méně odolná plísním. Což můžu zpětně vyhodnotit i z mé zahrady. Dále mi... celý příspěvek >
Rez hrušňová - náhrada za Baycor, 5.2.2014
Náhradu za Baycor jsem dostal v zahrádkářské prodejně Dithane DG Neotec. Stříkám s tím lípu proti rzi na listech -nebo co to je- a zabral stejně spolehlivě jako Baycor.
Zelenání povrchu po zrytí zahrady, 27.1.2014
Prosím o radu, zda mám převápněnou zahradu, nebo málo povápněnou, když mi zahrada po zrytí zezelenala.
Kultivátor Hecht 760, 16.10.2013
Prosím o sdělení, zda u elektrického kultivátoru jsou při práci nutné kolečka. Mám Hecht 740, zkusmo jsem poprve objel právě porytý záhon a kolečka mi stroj nepustila dál u každé větší hroudy. Pracuje i bez koleček, nebo se zahrabává?
Dírkovitost listů, 22.8.2013
Zdravím, boj proti Stigminii carpo. je třeba vést na dvou frontách: po sklizni buď shrabnout listí a nebo pohodit dusíkatým hnojivem pro rychlé rozložení, po opadu listů na podzim palikace jakého koliv měďnatého přípravku no a na jaře aplikovat... celý příspěvek >
Krmna repa, 26.5.2013
Zdravim, letos na zahradce mi neco pozira na repe korinky a repa uvada, cim to mam postrikat? Dekuji za radu.
Prodat vinný sklípek nebo nechat?, 3.4.2013
Se všemi příspěvky zatím zde nasanými lze souhlasit.Já se přikláním k Jirkovi. Přidám několik svých poznatků. Na Znojemsku jsou sklepy téměř neprodejné, pokud to není supr místo a supr sklep. Není potřeba mít ke sklepu vinici. Stačí si těch 100 litrů... celý příspěvek >
Cupressocyparis leylandii, 1.4.2013
Dobrý den. Nevím, zda se někdo už vyjádřil k Vaší otázce, ale i my máme cypřišovce na JZ straně a rostou nám před očima. Máme je už necelé čtyři roky a jsou skoro 4m vysoké. Za ten rok vyrostou tak 80cm. Sadili jsme je od plotu 1,60m a od sebe 90cm.... celý příspěvek >
Spracovanie cesnaku, 31.3.2013
Česnek vyloupat, dát do skleniček od jogurtu nasucho, zavřít víčkem a dát do ledničky. Vydrží velmi dlouho. Dělám to několik let. Skleničky s česnekem rozdávám i po rodině. Ve skleničce nemění konzistenci ani barvu.Připomínam -do ledničky, nemrazit.
Ředkvičky, 25.3.2013
Já už mám ředkvičky vyseté venku, nebojím se, že nevyklíčí. Mám to vyzkoušeno.
Pomáhá lunární kalendář?, 7.2.2013
Můj známý houbař chodí pro hříbky jedině v době, kdy mají podmínky pro růst tj teplo, vlhko, a hlavně, tím se řídí, když jde měsíc do úplňku... Má to vyzkoušeno.
Aky je rozdiel medzi tyčkovými a kričkovými rajčatami?, 7.2.2013
Tyčkové rajčata vyrostou i do 2m a potřebují oporu z různých tyček nebo spirál, a musí se vyštipovat, keříčkové dorostou odhaduji do 40 cm, nemusí mít oporu a nevyštipují se boční výhony. Na polích se při velkovýrobě používají keříčkové. Na... celý příspěvek >
Uzení ryb, 17.1.2013
Když to šlo tátovi, proč by to nešlo tobě?Hlavně dej pozor, aby to neshořelo. Topit rovnou pod masem je riskantní.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika